MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Szpital wciąż się rozwija

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 listopada 2010, 9:42
Autor: waskipp
waskipp
Fot. waskipp
Szpital wojewódzki w Jeleniej Górze wciąż jest zadłużony, kolejki do specjalistów „nie mają końca”, a na przyjęcie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym czeka się parę godzin. Pracownicy szpitala wciąż czekają na podwyżki.

Wkrótce mają odbyć się kolejne rozmowy pielęgniarek z dyrekcją. Podwyższenie wynagrodzenia zmieniłoby nie tylko jakość życia pracowników, ale przede wszystkim usprawniłoby ich pracę. Cyklicznie organizowane są konferencje dla personelu z wykładami o różnorodnej tematyce, których celem jest poszerzenie wiedzy, jak i umiejętności pracowników. Wszystko ma służyć zwiększeniu komfortu pacjentów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Uczniowie Rzemiosł nagrodzeni za zdjęcia

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~jeleniogórza 2-11-2010 10:55
Podwyżki trzeba dać, ale tylko tym, którzy pracują! Ci którzy siedzą nie powinni dostać ani grosza, a wiem, że różni ludzie pracują w szpitalu.
~drakula 2-11-2010 18:48
"chcemy podniesc wiedze pracownika czyli pielegniarka" - tak powiedziala pani w czerwonym.... a lekarze to to kto nie pracownicy? swiete krowy? bleee
~do autora 3-11-2010 8:41
kierownikiem bloku operacyjnego jest dr Jacek Barancewicz!!!!
~bankier 3-11-2010 8:42
Przeciez w szpitalu z dyżurami lekarze wyciagaja od 9 tysięcy do 13 tysięcy miesięcznie ! - i Ci nie chcą prywatyzacji bo łatwiej im jest jak kros inny ma ponosić odpowiedzialnośc za zadłuzenia - a tylko w polsce to ewenement w europie -jest tak ze lekarz ma prywatna praktyke a pracuje w szpitalu i po przez nia nagania swoich pacjentow na leczenie do szpitala za pieniadze podatnika .I do tej pory nikt tą szarą strefą sie nie zainteresował.
ebee 8-11-2010 16:34
Podwyżki , za co ? Za zbywanie pacjentów, opryskliwość ? Skoro paniom pielęgniarkom i Panom lekarzom nie starcza na życie ( a zapewne nie starcza, bo robią łaskę na każdym kroku) to przecież jest tyle dobrze płatnych miejsc pracy. Nikt ich nie trzyma ich w szpitalu. Skoro 13 000 dla lekarza to mało , można iść do marketu za 1 300 . I pacjenci głowy zawracac nie będą. Kiedy skończy sie to użalanie nad lekarzami i nauczycielami ? EBEE
~... 8-11-2010 21:26
hehe...no akurat lekarze i urzędnicy w szpitalu dostają mega podwyżki a pielęgniarki, położne i pracownicy niższego szczebla nie otrzymali ostatnio wogóle podwyżek, podczas gdy lekarze i urzędnicy ze szpitala dostali, taka sprawiedliwość na tym świecie.
~Celina 15-12-2010 8:25
Dość już utrzymywania lekarzy emerytów, którzy są tylko statystami i zabierają budżet nic nie dają za to np,Pawlikowski i temu podobne. Należy przyjrzeć sie administracji dość wujków ,cioć i rodzinnyych klanów aby do 15.Owszem podwyżki dla średniego personelu medycznego należalyby się,ale gdzie te wyksztalcone kadry nie interesują się pacjentem intruzem.A szpitalny SOR zgroza , kto tam pracuje mówię o lekarzach co prawda etap alkoholików i naciągaczy minąl np.Skowron , ale obecny ordynator świslocki to gbur zarozumialy mierny chirurg nawet do zwierząt to strach. Czas na czystkę .Bo inaczej poplyniemy .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak dbamy o ekologię?  

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Senator zachęca do głosowania na maszty

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

Wreszcie roboty na ulicy Dworcowej

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
944
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%