MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szlakiem Trzech Króli

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 7 stycznia 2013, 12:37
Autor: karkonoszeplay
W niedzielę ulicami 92 miast na świecie przemaszerowały Orszaki Trzech Króli. Po raz drugi inicjatywa odbyła się także w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

„Grabarów” bezpieczny

Stoi kolej na Kopę

Burza wokół Tomaszewskiego

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ksawercia 8-01-2013 9:09
Nie szlakiem Trzech Króli -bo ich wówczas po narodzinach Jezusa nie było! Najwyżej święto Trzech (może więcej) Mędrców/ szamanów/rabinów. Nikt dokładnie nie wie do dzisiaj o takim zdarzeniu i nie mówił o tej wizycie sam Jezus uczniom swoim. Głupota podtrzymywana od wczesnego średniowiecza przez zacofanych duchownych padła w wielu miastach Polski na podatny grunt. Niestety również padła na umysły znanych mieszkańców Jeleniej Góry. I tak to bajeczka wymyślona przez Żydów ponad 2000 lat temu nakręca nadal podatne na bajeczki umysły.
~sumienie 8-01-2013 11:36
Panie Gierus tak trzyma ć może zostanie pan prezydentem Jeleniej albo jakiś posłem lub senatorem nie daj Boże ministrem propagandy albo sprawiedliwości.!
Kamila 9-01-2013 21:48
Ksawercia - racja! Wszystko to jeden wielki ciemnogród i niedouczenie. Masz rację! I tacy jak my - ja i Ty - wiemy dobrze, że ta głupota zaczęła się we "wczesnym średniowieczu", które było "ponad dwa tyciące lat temu" - a jakże! ;-) kamila_lukasiewicz@vp.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nie dla tego masztu

Studium na początek

Remont tarasu Karczmy Sądowej

Będzie kręcone!

Jubileusze małżeńskie

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
866
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%