MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szkolenie dla członków klubu biznesu

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 marca 2018, 8:56
Aktualizacja: Sobota, 24 marca 2018, 8:07
Autor: Paweł Guszała
Fot. Paweł Guszała
Klub Sportowy Karkonosze Jelenia Góra idzie śladami piłkarskiej czołówki i wynosi współpracę ze swoimi sponsorami na wyższy poziom. Jednym z efektów takiego działania było szkolenie w auli Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze.

KS Karkonosze Jelenia Góra po raz kolejny zorganizował szkolenie dla uczestników swojego klubu biznesu. Jest to komórka wymyślona w celu maksymalizacji korzyści pochodzących ze sponsoringu sportowego. W ten sposób podmioty, które nawiązują współpracę z klubem otrzymują o wiele więcej niż tylko miejsce dla swojej reklamy. Jednym z zadań takiego klubu biznesu jest aktywizacja sponsorów, stąd dzisiejsze szkolenie.

- Zaprosiliśmy około 20 naszych sponsorów i partnerów na szkolenie – mówi Konrad Ambroży wiceprezes zarządu KS Karkonosze Jelenia Góra – z Wrocławia ściągnęliśmy trenera z ponad 10 letnim stażem. To 2-dniowe szkolenie, dlatego zostało podzielone na dwie części. Pierwsza – 22 marca, dotycząca sprzedaży, podczas drugiej zgłębiać będziemy tajniki komunikacji. Myślę, że szkolenie pomoże naszym partnerom w codziennych biznesowych obowiązkach.

- Popracujemy nad kompetencjami sprzedażowymi naszych uczestników. Chcę pokazać różne narzędzia, które są bardzo przydatne w sprzedaży, chcę zaprezentować co jest najważniejsze w sprzedaży. Zaprosimy uczestników do kilku eksperymentów, za ich sprawą przekonają się co czują ich klienci. Jestem przekonany, że wyjdą z wieloma pomysłami, które będą mogli wprowadzić do swoich firm – przekonuje Andrzej Ambroży trener biznesu.

- Bardzo się cieszę, że tego typu inicjatywa w naszym mieście powstała – mówi Jarosław Kujda, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Jeleniej Górze. – Znam takie kluby biznesu, które działają z sukcesami np. na terenie Wrocławia. Widzę, że ten jeleniogórski cały czas się rozwija, dołączają kolejni partnerzy. Cieszę się też, że moi pracownicy mogą z tej współpracy skorzystać, dzięki szkoleniu - dodaje.

Władze KS Karkonoszy Jelenia Góra już planują kolejne szkolenie dla swoich partnerów, tym razem jesienią tego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wybory: Zwycięstwo PiS

Mino Cinelu gwiazdą urodzinowego koncertu Marka Napiórkowskiego

Święto województwa  

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~m 23-03-2018 10:19
w końcu jakieś podejście do pozyskania srodkow od sponsoru
~kibic KSK 23-03-2018 12:56
A ciekawe co poza szkoleniami z tego wyjdzie? Czy przyjdzie jakis nowy sponsor do klubu? ehh jeden taki miał rację
~Mietek 23-03-2018 13:08
Są dwa rozwiązania: próbować i szukać albo płakać by miasto dało więcej, samemu nic nie robiąc. Moim zdaniem dobry wybór karków. "jeden taki co miał racje" a nic nie robił samemu pieprząc bzdury przy okazji zawsze się znajdzie 😁
~Jankes 23-03-2018 16:59
Nooo ,Końrad ! Zadałeś szuku .Następnym razem frak ci pożyczę .Faktem jest, że takie szkolenia to jakaś nowość ,ale na sukces trzeba pracować Wierzę ,że się wam uda.Powodzenia.
~ 23-03-2018 19:23
Brawo, świetna inicjatywa. Taka rzecz powonna być ppdstawą w KPRze!
~Brawo 23-03-2018 21:52
Jak się chce to można pozyskiwać sponsorów bez drenowania miejskiej kasy,. Ciekawe czy inne kluby "ligowe" też pójdą w ślady Karkonoszy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spór o edukację seksualną

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
380
Tak
55%
Nie
38%
Nie wiem
7%