MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Szklarska Poręba i Karpacz promują Karkonosze w Pradze

Wiadomości: Rgion/Praga
Wtorek, 29 kwietnia 2014, 8:00
Aktualizacja: 8:01
Autor: Org
Karkonosze zostaną zaprezentowane w Pradze dzisiaj i jutro (29–30 kwietnia) podczas uroczystości związanych z obchodami 10 rocznicy przyjęcia do Unii Europejskiej Polski i Czech. Impreza organizowana jest przez czeski rząd na Strzeleckim Ostrowie. Szklarska Poręba i Karpacz zostały zaproszone przez Ambasadę RP w Pradze.

Przedstawiciele biur promocji Szklarskiej Poręby i Karpacza zaprezentują nasz region zachęcając mieszkańców Czech i turystów odwiedzających czeską stolicę do przyjazdu w Karkonosze.

Impreza ma charakter otwarty a jej program nastawiony jest przede wszystkim na rodziny z dziećmi oraz młodzież. W programie liczne występy, koncerty i wystawy. Wśród wystawców będą obecni również przedstawiciele innych 22. europejskich krajów i regionów turystycznych. Stoisko Karkonoszy będzie sąsiadowało z Austrią, Portugalią, Rumunią i Holandią.

Pracownicy Referatów Promocji Miasta zaprezentują atrakcje Szklarskiej Poręby, Karpacza, Jeleniej Góry i pozostałych miejscowości karkonoskich. Na stoisku rozdawane będą materiały promocyjne w języku czeskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

W obiektach Sudeckiego Gwarka Walońskiego

Będą piękne widoki ze Zbójeckich Skał

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Genialne 29-04-2014 16:04
Promocja w Pradze spowoduje, że za chwilę nie opędzimy się od Czechów a Karpaczu i Szklarskiej Porębie. Zwala się do nas całymi rodzinami. Wraz z nimi przyjadą Austriacy, Portugalczycy, Rumuni i Holendrzy bo nasze stoisko sąsiaduje ze stoiskami z tych krajów. Pod koniec roku burmistrz Malinowski i Sokoliński podadzą do publicznej wiadomości liczbę turystów którzy przyjadą w Karkonosze po tej fantastycznej promocji. Pokażą również jej koszty i zyski ze zwiększonego ruchu turystycznego. Po prostu genialne.
~kasa 29-04-2014 18:58
Kolejna kasa w błoto,urzędnicy zrobią sobie wycieczkę,zjedzą coś tam wypiją i tyle.Może ktoś będzie na tej imprezie i sfilmuje tę promocję.
~ 29-04-2014 19:14
A Włodyga tam jest, bo On lubi takie imprezy.
~ 29-04-2014 23:16
Praga - stolica świata. Bardzo dobry pomysł z promocją! Czesi, Portugalczycy, Hiszpanie, Japończycy, młodzi Rosjanie, Amerykanie i przedstawiciele dziesiątek innych nacji będą mieli okazję do poznania uroczego zakątka jakim są Karkonosze. Rumuni jeszcze nie są tak mobilni, za to Holendrzy utwierdzą się przekonaniu, że dobrze wybierają Karkonosze jako miejsce gdzie można ciekawie spędzić czas. Silna promocja w Pradze to genialne pociągnięcie promocyjne i marketingowe! Brawo!
~karpaczanin 29-04-2014 23:51
Jak zwykle narzekacze musieli wtrącić swoje trzy grosze. Nie ma turystów - źle, no ale żeby byli, trzeba przecież się jakoś promować. Czesi to mili i kulturalni turyści, czego nie można powiedzieć o wrocławskich słoikach i innych wielkomiejskich ceprach z Polski. Wymagania mają jak w Alpach, płacą jak w ukraińskich Karpatach, a zostawiają po sobie góry śmieci. I jeszcze obnoszą się ze swoimi skwaszonymi m...ami. Ta promocja w Pradze jest skierowana do właściwych ludzi, takich właśnie turystów u nas potrzeba.
~duhkór 4-05-2014 21:34
A nad wszystkim czuwał niezastąpiony towarzysz Dzierzba, bez którego promocja regionu to samo dno i dwa metry mułu :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Zgon obok lokalu wyborczego

Łagodny wyrok za zakatowanie kota

Podgórzyn chce wyjść z KSWiK

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
819
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%