MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

Szczypiornistki w memoriale

Wiadomości: Polska
Sobota, 26 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 26 sierpnia 2006, 21:24
Autor: Agnieszka Rafińska
Fot. Jelonka.com
Dziś w Lubinie rozpoczął się memoriał Henryka Kruglińskiego. Udział w turnieju biorą również szczypiornistki MKS PR Jelenia Góra.

W pierwszym spotkaniu jeleniogórzanki uległy niemieckiemu HC Frankfurtowi 26:30. Natomiast w drugim nie sprostały Zagłębiu Lubin, przegrywając 20:34.

Jutro odbędą się mecze rewanżowe. Piłkarki ręczne z Jeleniej Góry zmierzą się o 9.30 z HC Frankfurtem a o 11.15 z Zagłębiem Lubin.

Uważam, że mimo przegranej z Frankfurtem zagraliśmy bardzo dobry mecz – mówi Zdzisław Wąs – Wyśmienite spotkanie w bramce zanotowała Kasia Nowak. Natomiast w spotkaniu z Zagłebiem niespodzianki z wynikiem nie było. Dziewczęta grały drużynowo. Dlatego nie będę wyróżniał poszczególnych zawodniczek. W turnieju niestety występujemy bez Marty Oreszczuk, która dopiero co wyszła ze szpitala po zapaleniu spojówek. Ania Bąkowska skręciła nogę w Ołomuńcu. Dlatego dzisiaj mnie osobiście najbardziej cieszy brak kontuzji wśród dziewczyn. Oby jutro także obyło się bez problemów. Teraz czekają nas rewanże. Damy w nich z siebie wszystko – kończy trener szczypiornistek.

<b>Skład MKS PR Jelenia Góra na turnieju w Lubinie:</b>
Katarzyna Nowak, Agnieszka Szalek, Małgorzata Buklarewicz, Anna Stanisławiszyn, Marzena Buchcic, Sabina Kobzar, Agnieszka Kocela, Anna Bukała, Joanna Bogusławska, Magdalena Tajerle, Marta Gęga, Karolina Kasprzak, Marta Dąbrowska, Małgorzata Jędrzejczak.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Ola Zaleśny jednak nie w Karkonoszach

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
338
Tak
47%
Nie
41%
Nie wiem
12%