MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szansa na przebudowę stadionu w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 30 lipca 2015, 13:39
Aktualizacja: 13:42
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
– Z dniem 28.07.2015 r., za porozumieniem stron, nastąpiło rozwiązanie umowy dzierżawy Stadionu Miejskiego ze spółką CORTINA di KARPACZ. Strony zgodnie oświadczyły, że nie zgłaszają względem siebie żadnych roszczeń – poinformował na portalu społecznościowym burmistrz Karpacza Radosław Jęcek.

W ciągu kilku dni stadion zostanie doprowadzony do stanu, gdzie będzie można bezpiecznie uprawiać aktywność sportową – zapowiada R. Jęcek. - Jednocześnie przystępujemy do działań zmierzających do wybudowania na terenie naszego miasta nowoczesnego, ogólnodostępnego stadionu lekkoatletycznego – dodał włodarz miasta pod Śnieżką.

Z chwilą ogłoszenia decyzji ruszyła lawina komentarzy – samych pozytywnych – co w dobie powszechnego dostępu do internetu należy do rzadkości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Udany Piknik Strzelecki

Wernisaż w Galerii Korytarz

Tu też świętowali

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~baca. 30-07-2015 14:21
A tradycyjne Karkonoskie łoscypki z krowiego mlika bedo sprzedawać ?
~ 30-07-2015 20:03
brawo Panie burmistrzu! bardzo dobry krok. oby tak dalej!
~bbbb 30-07-2015 20:18
a kiedy Karpacz będzie miał własny amfiteatr. wspaniałe miejsce obok muzeum lalek Amfiteatr na torach czekam od wielu Lat.podsuwałem ten pomysł były Burmistrzom i nic może obecny p.Burmistrz to poprze.oby takie inwestycje dalej. pozdrawiam. Robson
~abc 30-07-2015 20:56
A będzie tak ładnie jak na zdjęciach za Facebooku ? zadaszone trybuny itp. Brawa za skuteczność z rozwiązaniem umowy ze Sp Cortina bo faktycznie nic się nie działo i zapewne nie miało się dziać.Jeszcze trzeba by popracować nad wyprowadzeniem tego Podhalańskiego folkloru z Karpacza i własnie tych nieszczęsnych oscypków bo wprowadza się turystów w bład i pytają o drogę na Kasprowy.
~karpi 31-07-2015 8:41
super bardzo fajnie czekamy na piękny stadion,tylko z tego co mi wiadomo to firma sama się wycofała a nie od razu brawo Panie burmistrzu! ludzie poczekajmy wierze że trochę czasu jak powstanie piękny stadion.
~do abc 31-07-2015 11:09
wtedy należy odpowiedzeć-na kasprowy w lewo i caaały czas prosto niecałe 500km panocku;)
~Wyklęci 31-07-2015 11:12
Gratulacje!. A największe gratulacje za to, że 1 sierpnia o godz 17 będzie nie jak co roku w Karpaczu tylko sprawdzian syren alarmowych. Po raz pierwszy wywieszono flagi i będzie to uczczenie wybuchu Powstania Warszawskiego. WALKI POLAKÓW O HONOR. Tak, dopiero z dniem Pana wyboru na stanowisko Burmistrza skończyła się w Karpaczu komuna i PRL.
~z innejbajki 31-07-2015 13:12
Hurrraaaa S T A D I O N !!!!!!!!!!!!!! Pięknie i godnie z flagami 1 sierpnia !!!!!!!!!!! Co do amfiteatru - piękne miejsce jest na spadzistej łące powyżej skoczni a poniżej hotelu Orlinek. O odpowiedniej wielkości. Proszę sobie znaleźć w necie hasło "amfiteatr Ostróda" i spojrzeć jak teraz wyglądają amfiteatry. W tamtym amfiteatrze dokładnie 2 tygodnie temu zagrał nasz znany w Polsce jeleniogórski zespół Spare Bricks - A Pink Floyd Tribute Band. Taki amfiteatr przyciąga producentów-organizatorów- managerów którzy szukają takich nowoczesnych obiektów (zadaszonych !!) w atrakcyjnej lokalizacji, żeby "postawić" duży koncert na minimum 2 tysiące widzów (bo wtedy z biletów można opłacić wszystkie koszty techniczne i zapłacić wykonawcom). Czas amfiteatrzyków "się minął" razem z XX wiekiem.
~z innejbajki 31-07-2015 13:23
A --- wspaniałe miejsce na torach --- pozostanie wspaniałym miejscem dla wysiadających z nowoczesnych szynobusów pasażerów. Natomiast teren, który jawił się pewnym osobom, w pewnej wizji, jako stroma, cienista widownia - czyli głęboki jar, zalewany przez wodę ściekającą z niemalże pionowych zboczy, nadal na dnie będzie wyposażony w tory; używane do tego do czego je stworzono.
~hgw 31-07-2015 19:13
pożyjemy zobaczymy, na razie widzę tylko facebookową propagandę sukcesu i nic więcej, zero inwestycji, zero nowych imprez, żadnych zmian a rok mija
~gośc 31-07-2015 19:36
to firma ,z którą podpisał umowę były burmistrz, żadna nowość,tyle tylko ,że jęcek i jego ekipa ,blokowała budowę ,widocznie zrozumieli ,że nikt wto nie zainwestuje i jest to najlepsza opcja. niestety jak dotad ,to jęcek jeszcze nie może się niczym pochwalić,bo nic nie zrobił dla Karpacza
~jjjjj 31-07-2015 19:48
szkoda tylko ,,,,,,ze wszystko kręci się wokół sportu i nic więcej
~Miś 31-07-2015 21:05
Do hgw i gościa. Chłopcy poczekajcie jeszcze 3 lata. Potem wystartujecie i będziemy mieć krainę mlekiem i miodem płynącą.
~hgw 31-07-2015 21:29
Nie zamierzam wchodzić w to g...o. nie podoba mi się tylko że wszystko co teraz się dzieje w Karpaczu dzieje się tylko na facebooku, żadnych innych działań tylko mlaskanie toma i jemu podobnych. Niech burmistrz się pochwali ile środków z UE zdobył, bo narazie wszystkie inwestycje które się dzieją w Karpaczu są rozpoczęte przez poprzedniego burmistrza, śmiać mi się też chce jak chwali się nagrodami za poprzedni rok w Karpaczu;(
~zombi 1-08-2015 8:59
szkoda tylko ,że jęczek nie myśli głową ,stadion wybudować za nasze i go utrzymywać ,to tylko głupi może cos takiego wymyśleć ,roztrwoni kase za podatki,zato nic nie robi ,aby były większe wpływy ,te kilka milionów naco zapracował poprzednik ,pójdzie w błoto takie rządy ....ŻAŁOSNE
~z innejbajki 1-08-2015 23:25
Wszystkie sesje Rady Miasta są otwarte. Można było tam osobiście dowiedzieć się jaki jest budżet Karpacza (i wpływy z podatków) oraz z jakimi długami i dlaczego został Karpacz dla następcy poprzedniej władzy. Środki unijne będą dostępne jak ruszy nowe rozdanie (ostatnie tym razem) funduszy europejskich. W tej chwili nikt w Polsce nie ma dostępu do kasy z UE. Najwcześniej pojawi się w IV kwartale. To dobrze że Karpacz zaczyna się "kręcić wokół sportu", bo do tej pory byłe władze kręciły się wokół hoteli molochów, sieciowych marketów, inwestycji z tunelem której koszty rosły coraz bardziej, budowy nowej remizy której koszty całkowicie wymknęły się spod kontroli. A Karpacz to miasto które słynęło kiedyś ze sportu i turystyki a nie noclegownia dla szlifujących deptak i uzależnionych od biedry.
~x 2-08-2015 18:34
nie każdy lubi lub może uprawiać sport Papu ci nie da sport W sumie po co policja straż pożarna straż miejska itp

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Apel córki tragicznie zmarłego mężczyzny  

Marcin Wyrostek patriotycznie

Motocykliści dla Niepodległej

Jubileusze małżeńskie

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
832
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%