MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Szansa dla zmienniczek

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 29 marca 2007, 0:00
Autor: KED
W najbliższą sobotę o godzinie 15.00 w pierwszym meczu o miejsca V-VIII w Polskiej Lidze Koszykówki Kobiet zawodniczki AZS Kolegium Karkonoskiego zamierzą się z ŁKS – em Łódź.

W pojedynku tym w barwach jeleniogórskiej drużyny zabraknie już Amerykanek Jocelyn Penn i Keili Beachem które za zgodą zarządu AZS KK opuściły już nasz kraj, aby wziąć udział w testach do ligi WNBA. Trzecia z Amerykanek Sabrina Scott do końca sezonu będzie grała w jeleniogórskiej drużynie. –W meczach które pozostały nam do zakończenia rozgrywek będziemy grać głównie z myślą ogrywaniu zespołu pod kątem następnego sezonu – mówi trener AZS KK Rafał Sroka. Jako trener chciałbym aby w KK pozostało większość polskich zawodniczek, a zwłaszcza Natalia Małaszewska, Magda Gawrońska i Dorota Wójcik. Oczywiście nie oznacza to że podejdziemy do meczu ulgowo lecz będziemy walczyć o jak najkorzystniejszy wynik. Teraz gdy nie ma z nami Jocelyn i Keili większą szanse gry dostaną zawodniczki obwodowe Małgorzata Myćka, Iza Bogdan i Dorota Arodź oraz podkoszowe Agnieszka Kret, Dorota Wójcik i Joanna Szczuraszek. ŁKS przystąpi do meczy z AZS osłabiony brakiem Leny Krystofovej. Przypomnijmy że w meczach obu zespołów w sezonie zasadniczym w Łodzi triumfował ŁKS 91:61, zaś w Jeleniej Górze zwyciężyły gospodynie 54:52.

Ogłoszenia

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czytelniczka: drogo i brudno

Śmierć na żwirowni

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jeleniogorzanka 30-03-2007 20:54
Niezależnie od przebiegu meczu trzymajcie sie dziewczyny i nie dajcie! Pokażcie że czegoś sie nauczyłyście przez te dwa lata w ekstraklasie. Musicie uwierzyć że dacie sobie rade bez Amerykanek. POWODZENIA!!!!!!!!!!!!
~ktos 31-03-2007 17:42
słuchajac Sroki Rafała wywiadu na ODRZE prznajmniej trener by sie nie osmieszał!! Nie dadza rady dziewczyny z jedna Amerykanka!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na Śnieżce

Zamienili przejście w parking

Klasyki zjechały do Kowar

Stalowe rumaki w Karpaczu

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
487
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%