MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sylwester na stoku pod Śnieżką

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Sobota, 31 grudnia 2011, 8:40
Aktualizacja: 8:41
Autor: Agrafka
Fot. Organizator
Stacja narciarska Biały Jar organizuje sylwestrową jazdę nocną w godzinach od 19.00 do 1.00. Karnet kosztuje 60 zł normalny, 50 zł ulgowy. W tym czasie otwarte będą również dwa bary znajdujące się przy stoku.

Przy Białym Jarze działa najnowocześniejszy wyciąg narciarski, czyli sześcioosobowa kolej marki Doppelmayr, która posiada podgrzewane krzesełka z przyłbicami przeciwśniegowymi i przeciwdeszczowymi w kolorze pomarańczowym. Możliwy jest również przewóz nart, rowerów oraz wózków inwalidzkich.

Wyciąg przystosowany jest dla osób starszych i niepełnosprawnych, bowiem posiada podesty, a także konstrukcja siedzisk umożliwia bezkolizyjne wsiadanie i wysiadanie. Podróżować wyciągiem można w obu kierunkach. Przepustowość wynosi 1800 osób na godzinę, co pozwala skrócić czas oczekiwania, w wyniku czego brak kolejek.

Ogłoszenia

Czytaj również

W obronie H. Tomaszewskiego

Wreszcie dobra droga

Bulwar Cieplicki otwarty!

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~rex 31-12-2011 17:09
No troche to kula w plot trafione bo po szampanie jest zakaz zjazdu na nartach
~rys 31-12-2011 17:28
do ~rex. - przepis obowiązuje od 1 stycznia. W odniesieniu do programu otwarcia i możliwości - zdążysz poszusować i się uwalić. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - wszystkim życzę.
~puchatek 1-01-2012 11:10
a w Szklarskiej Porębie w sylwestra puchatek był zamkniety,miasto wyglądało jak pustynia,żadnej imprezy nawet pokazu ogni sztucznych,władza przejadła pieniądze na jakiekolwiek imprezy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Seniorzy świętowali

Stoi na stacji lokomotywa...

Usłyszał zarzut zabójstwa

Pożegnali Słońce

Mają w nosie pieszych

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
315
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%