MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Swojskie klimaty w Muszli Koncertowej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 9 sierpnia 2009, 7:57
Aktualizacja: 7:58
Autor: TEJO
Fot. ......
Bardzo dobrze znani jeleniogórskiej publiczności muzycy wystąpią dziś na koncercie promenadowym w Parku Zdrojowym w Cieplicach.

Mowa o Jacku Szreniawie i Januszu Lewandowskim. Jacek jest muzykiem wszechstronnym: wokalistą, gitarzystą, kompozytorem, równie świetnie radzi sobie jako kabareciarz. Współpracuje z Teatrem Naszym w Michałowicach. Wraz z niezwykłym kontrabasistą Januszem Lewandowskim zaprezentują standardy jazzowe i rockowe we własnych aranżacjach.

Zaprasza „Przystań” Cieplickie Centrum Kultury, organizator koncertów promenadowych. Początek imprezy o godz. 16.

Ogłoszenia

Czytaj również

Logos i mit w fotografii

Wandale kontra naukowcy

Na jubileusz "Polany"

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Rafael 8 9-08-2009 9:38
Tez cos. Wszytko pod kuracjuszy. A dla nas młodych co ? Moze malowanie po scianach albo kolejny dzien chlania w parku....? Tylko pozniej nie miejcie pretensji ze cos jest zniszczone albo że za głośno albo że butelka leży pod waszymi drzwiami. Najlepiej skupić się tylko na zysku a o młodych zapomnieć.
~ 9-08-2009 13:26
do ~Rafael 8 - to nie jest dla kuracjuszy, a dla mieszkańców, a jeśli kuracjusze przyjdą to tym lepiej dla miasta. Jeśli nie umiesz się sam zająć sobą to jesteś nieciekawym człowiekiem. Nie masz żadnej pasji? Wymyśl cos dla siebie, nie czekaj, aż ktoś załatwi koncert w parku. A może sam weźmiesz się za naukę gry na gitarze?
~Spity Gonzales 9-08-2009 16:54
Rafael - najlepiej , gdybyś się sam wypałował. "Mamusiu , jaki ja biedny jestem! Nikt mnie nie kocha i nie chce mi zapewnić rozrywki. Chyba pójdę chlać albo mazać po ścianach.Nic innego do mojego pustego łba mi nie przychodzi."
jerzy43 9-08-2009 22:00
Byłem (bo blisko mieszkam). Wytrzymałem 20 min. Klezmerstwo, poziom wesela (po północy). Ale wielu ludziom się podobało- najważniejsze, że coś się dzieje
~clown 10-08-2009 7:36
Rafael 8- Jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim dogodził...:) Jeśli z nudów niszczysz rzeczy, zostawiasz butelki itd., to niezła z Ciebie patologia. A o jakim zysku mówisz? Z imprezy niebiletowanej, dla wszystkich? Hahaha, niezły jesteś:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Niezwykły spektakl o Malali

Bogactwo talentów

Johann Sebastian Bach na zakończenie festiwalu

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Silesia Sonans: Dzień trzeci

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
592
Tak
26%
Nie
71%
Nie wiem
4%