MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świętojańskie Jany

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 2 lipca 2018, 6:15
Aktualizacja: Wtorek, 3 lipca 2018, 11:01
Autor: WAC
Fot. WAC
Urząd Miasta oraz Towarzystwo Miłośników Karpacza to organizatorzy imprezy pt. „Jany – Noc Świętojańska”, która odbyła się w miniona sobotę (30.06) w mieście pod Śnieżką.

„Jany – Noc Świętojańska” odbywa się w Karpaczu na początku lata. W tym roku miejscem, w którym ją zorganizowano był park przy ul. Nadrzecznej. W programie były występy lokalnych zespołów. Dla dzieci przygotowano animacje, artystyczne warsztaty oraz zabawy. Wszyscy zaś mogli pobiesiadować przy kiełbasce z grilla.

- Dobrze, że organizowane są takie imprezy na których można się zintegrować – mówi pani Janina z Karpacza. - No i posiedzieć z sąsiadami przy kiełbasce z grilla - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

JZO z darem serca

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Nieszawka 2-07-2018 10:53
Mam pytanie. Chcę dziecku pokazać latające świetliki lecz ostatnio coś ich nie widziałam. Czy wie ktoś może w okolicach Jeleniej Góry, Karpacza są może gdzieś te latające świetliki? Ktoś w ogóle widział je w tym roku?.
~z innejbajki 2-07-2018 13:02
Widziałam - w Karpaczu. Ale wczesna noc musi być ciepła. I tak było - po oziębieniu w ostatnich dniach czerwca, w piątek 29.06. napłynęło ciepłe powietrze i wieczorem temp. wynosiła około 22 -23 C. Było bezwietrznie i tak przyjemnie, że po pracy, którą kończę późno, poszłam na spacer dróżką idącą z centrum miasta za Muzeum Sportu i Turystyki w stronę tzw "Groty". I od razu w zaroślach zaczęły fruwać świetliki. Zrobiłam nawet zdjęcie i wrzuciłam na fb.
~M 2-07-2018 21:54
Jest ich pełno na łakach ale jeszcze pare dni i po świetlikach. Niestety są b.krótko

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W setne urodziny Tomaszewskiego

Wystartowała gra miejska

Zachęcają do wsparcia Szlachetnej Paczki

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Salon Biznesu i Kultury „Genius loci" 2019  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
412
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%