MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Święto fanów mocnych brzmień: wystartuje Liga Rocka!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 10 marca 2011, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: RED
Fot. Organizatorzy
Po zimowej przerwie pierwszą oznaką muzycznej wiosny będzie rozpoczynająca się w najbliższy piątek kolejna edycja Ligi Rocka, którą organizuje Jeleniogórskie Centrum Kultury.

Pierwszy koncert Ligi Rocka w 2011 roku zapowiada się wyjątkowo interesująco. 11 marca 2011r. o godz. 17.00 w Sali „NOVA” JCK przy ul. 1 Maja 60 wystąpią następujące zespoły: BOLILOL (rock), ZGON (grunge, punk/ska), FADE (progressive metal), MEPHARIS (thrash/heavymetal), COCKROACH (metal/crossover), BRIMA (gościnnie z Niemiec – rock)

Przesłuchania konkursowe oceniane będą przez polsko-niemieckie jury, które wyłoni najciekawszy zespół do udziału w plenerowym Koncercie Finałowym zaplanowanym 21 maja na cieplickich błoniach. Liga Rocka zdobywa coraz większe uznanie ze strony muzyków i fanów rocka. Muzyka ta nie jest jednak jednorodnym gatunkiem. Charakteryzuje go wielka dynamika i indywidualizm twórców. Spotkania w Jeleniej Górze stały się prawdziwym bastionem współczesnego rocka młodego pokolenia.Bilety w cenie 5 zł do nabycia w JCK przy ul. 1 Maja 60, sekretariat (I piętro).

Koncerty Ligi Rocka organizowane przez Jeleniogórskie Centrum Kultury we współpracy z Socjokulturalnym Centrum Steinhaus e.V. Bautzen w ramach Projektu „Od fundamentów po szczyty 2010 -2012” współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007 – 2013. Patronem medialnym jest portal i tygodnik Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Muzyczne spacery po Piechowicach

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Projekt Laterna Futuri

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~:) 10-03-2011 11:09
Będę na pewno - jedno z niewielu miejsc, gdzie młodzi ludzie mogą się wyszaleć i w dziób przy okazji nie dostać. Do tego muzyczny poziom - jak zwykle wysoki.
~KSK 10-03-2011 12:40
Wpadamy haha :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spacer z muzyką Chopina

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Cyrk Tarabumba na Stacji Wolimierz

Stalowe rumaki w Karpaczu

Wypadek na "trójce" w Kaczorowie

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
751
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%