MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

Świetny start Pauliny Włodarczyk w Kobierzycach

Wiadomości: Kobierzyce
Poniedziałek, 14 kwietnia 2014, 14:33
Aktualizacja: 14:38
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Podczas IV Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushin podopieczna sensei’a Piotra Cieślińskiego wygrała cztery walki przed czasem, zajmując pierwsze miejsce. Mowa o jeleniogórzance Paulinie Włodarczyk, zwyciężczyni prestiżowego turnieju w którym rywalizowało 399 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Niemiec.

Oprócz wspomnianej Pauliny Włodarczyk, w turnieju wystartowały również Julia Ostrówka oraz Lena Niedzielska, które niejednogłośną decyzją sędziów musiały uznać wyższość swoich oponentek.

W sobotę, 5 kwietnia miejscem zmagań karateków były Kobierzyce, które podopiecznym Cieślińskiego nie są obce. Długo wyczekiwany już IV Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai dla dzieci i młodzieży, organizowany był wspólnie przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach oraz Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyamy z Wrocławia. Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania. Poprzedni turniej rok wcześniej zgromadził ponad 240 zawodników. W tym roku ostatecznie lista uczestników została zamknięta na 399 startujących z 28 ośrodków sportowych.

Oprócz karateków z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech i Niemiec, dopisały również kluby polskie. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Giżycka, Jeleniej Góry, Katowic, Konstacina-Jeziornej, Końskich, Legnicy, Łodzi, Morawscy, Mysłowic, Niepołomic, Nowego Targu, Opola, Radzymina, Skarżysko-Kamiennej, Szczawna, Tarnowa, Tarnowskich Gór, Warszawy, Wierszowa, Wrocławia oraz Kobierzyc.

Obecnie w Karkonoskim Klubie Karate trwają przygotowania do kwalifikacji Mistrzostw Europy, które odbędą się w Radzyminie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Janowickie siatkarki awansowały na MP!

Tenisiści walczą o puchar

Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – będą utrudnienia

Spotkali się z Beatą Kempą

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1418
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%