MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Świetny start naszych fighterów we Wrocławiu

Wiadomości: Wrocław
Środa, 29 listopada 2017, 17:39
Aktualizacja: 17:40
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Podopieczni Jeleniogórskiego Klubu Oyama w ilości 31 osób walczyli w konkurencjach kata i kumite w rozegranym 27 listopada we Wrocławiu Otwartym Pucharze Makroregionu Zachodniego Oyama PFK.

Dla części naszych klubowiczów było to pierwsze lub drugie doświadczenie na zawodach, pozostała grupa to "stali" bywalcy na podium. Zdobyliśmy łącznie 10 pucharów. Natalia Grześ - złoto w kumite i srebro w kata. Kacper Omelko, Alan Suchecki sięgnęli po złoto w kumite, a Przemek Sałam, Dawid Zierałka, Mizera Dawid i Julia Zawadziłło po brąz w kumite. Hania Jeremenko zdobyła złoto w kata, a Hania Grześ srebro. Czwarte miejsca wywalczyli m.in. Mikołaj Bilski, Antek Jeremenko, Rafał Leonarski i Kuba Badko. Pozostali nasi klubowicze mimo dobrej postawy ulegli w eliminacjach. W zawodach wystartowało blisko 350 zawodników z wielu klubów Oyama oraz Kyokushin. Opiekunami naszych zawodników byli sensei Andrzej Burkiewicz (1 dan), Maciej Giziński (2 dan), Łukasz Grześ (1 kyu) i Michał Popczyński (1 dan). Sędzią Głównym zawodów był shihan Rafał Majda.

Miesiąc wcześniej - 28 października podczas Otwartego Pucharu Makroregionu Wschodniego Oyama PFK w Kumite w Lublinie nasi podopieczni zdobyli cztery złote medale: Natalia Grześ, Dawid Zierałka, Mikołaj Chorążyczewski i Kacper Omelko. Każdy stoczył po 2 lub 3 walki pokazując dobre wyszkolenie techniczne i taktyczne. Kolejny sprawdzian naszych klubowiczów już 16 grudnia w Nowogrodzie Bobrzańskim w trakcie Ogólnopolskiego Turnieju Oyama PFK w Kata i Kumite pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Bobry na Zabobrzu

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~. 30-11-2017 21:03
heh
~żal 30-11-2017 22:34
Jakie 350 ? 350 podzielić na trzy czyli 115 max. No ale cóż papier wszystko przyjmie.....
~Żalżalżal 1-12-2017 11:18
widze ze żal ściska d..ę:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Konkurs na dotację dla klubów ligowych

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Krakowska w budowie

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%