MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Świetne występy naszych pływaków

Wiadomości: Lubań
Niedziela, 6 października 2019, 21:07
Aktualizacja: 21:11
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Zawodnicy Just Swim i uczniowie klas pływackich wzięli udział w piątek, 4 października w zawodach o Puchar Burmistrza Lubania. – Sezon rozpoczęliśmy wyśmienicie, zmęczeni, szczęśliwi, a przede wszystkim dumni – relacjonuje koordynator klas pływackich i trener klubowy Marcin Binasiewicz.

Worek medali, a w nim 32 krążki: 5 złotych,13 srebrnych i 14 brązowych. W wyścigach sztafetowych mieszanych wywalczyliśmy 1. miejsce w młodszej kategorii wiekowej i 3. pozycję w starszej kategorii wiekowej. Wszyscy pokazali, jak ważny jest zespół w rywalizacji sztafetowej i jak ważny jest każdy zawodnik.

- Brawa również dla naszych najmłodszych uczniów z klasy pływackiej, którzy wystartowali pierwszy raz i pokazali duży potencjał jaki w nich drzemie, charakter wojowników - podkreśla Marcin Binasiewicz i dodaje: - Trenerzy są z Was dumni, a to napawa dużym optymizmem i motywuje do dalszej wspólnej pracy. Moc jest z nami.

Już 18 i 19 października na krytej pływalni przy SP 11 odbędzie się już IX Karkonoski Puchar Sprintu, który cieszy się ogromną popularnością wśród klubów pływackich nie tylko z Dolnego Śląska, ale również klubów z całej Polski, którzy podkreślają świetną organizację i wartościowe nagrody.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Bike Maraton pod Chojnikiem

Będzie taniej za wodę i ścieki

Przeprowadzka pod Chojnik

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~zdziwiony rodzic 10-10-2019 23:18
Pytanko: Na jakie cele statutowe zostanie wykorzystana nadwyżka wpłat na zawody? KS Just Swim zbierał po 90 złotych na wyjazd od zawodnika, przy opłacie startowej 30 zł, to uważam, że 60 złotych za przejazd tam i z powrotem 45 zawodników(http://live.megatiming.pl/rybacki/2019/10_05_luban/kluby.pdf) to dużo... Prawie jak rządowe taksówki lotnicze... Ponadto klub "non profit" ma stawki lepsze niż dzieło gospodarcze...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolarze powalczą z czasem

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Wandale kontra naukowcy

Milanos tuż za podium

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
582
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%