MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Świetna zabawa na pikniku w Borowicach

Wiadomości: Region
Wtorek, 22 września 2015, 10:04
Aktualizacja: Czwartek, 24 września 2015, 10:58
Autor: Org
Fot. Archiwum Organizatora
Pokazy strażackie i policyjne, plener malarski, dyskoteka, gry, zabawy, ognisko i wiele innych atrakcji zapewniło uczestnikom pikniku integracyjnego Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa. Impreza odbyła się w miniony weekend (19–20.09) w Ośrodku „Skalnik” w Borowicach.

24. Piknik odbywał się pod hasłem „Pieczenie ziemniaka” i dostarczył uczestnikom wiele radości, a uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy przez dwa dni. Nawet pogorszenie pogody w niedzielę i przelotny deszcz nie popsuły nikomu humoru. Dzięki ogromnym namiotom, które przywiózł jeden z rodziców – Krzysztof Muraszko, drugi dzień pikniku był niemniej radosny i emocjonujący.

Imprezę otworzył prezes Stowarzyszenia Cezary Staroń, który życzył wszystkim dobrej zabawy. Wiele gier i zabaw, koncert muzyczny, pieczenie ziemniaków w ognisku, plener malarski, dyskoteka, pokazy strażackie i policyjne, a także pamiątkowe dyplomy i nagrody sprawiły, że ten weekend był wyjątkowy dla wszystkich uczestników pikniku.

Zarząd Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa składa podziękowania strażakom z OSP w Starej Kamienicy i policjantom z KM w Jeleniej Górze za przeprowadzenie pokazów i dobrą zabawę, Dorocie Kwiecień – za serdeczną gościnę w OW „Skalnik” na piknikach od 2004 roku oraz Jerzemu Nieradko i Nadleśnictwu „Śnieżka” za przygotowanie drewna na ognisko.

Podziękowania należą się również Ani Żądłowskiej i Dorocie Sobczyk za przygotowanie animacji oraz wolontariuszkom: Darii Soroczuk, Magdalenie i Marlenie Gardeła, Zuzannie Zagozda, Emilii Szczeponek i Annie Gałek za pomoc i zaangażowanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

„Zielony” przystanek

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jw 22-09-2015 15:51
Jak widać w Borowicach wszyscy czują się dobrze,potwierdzam ze tak jest!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Krakowska w budowie

Zapuszczone okolice Drzymały

Otwarto Dom Modlitwy w Łomnicy

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2083
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%