MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świerzawa zagra dla Julki, dołącz do akcji

Wiadomości: Region
Piątek, 4 grudnia 2015, 15:16
Aktualizacja: 15:21
Autor: Org
Fot. Organizator
W dniach 5–6 grudnia o godz. 10:00 na sali przy Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Świerzawie odbędzie się Mikołajkowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej dla dzieci. Organizatorem turnieju jest Klub Sportowy Pogoń Świerzawa.

W sobotę zagrają Żaki a w niedzielę na parkiet wyjdą Orliki. W turnieju, oprócz dzieci ze Świerzawy zobaczymy drużyny: Pogoń Wleń, Wilkowianka Wilków, KS Talent Bolesławiec, Chojnik Jelenia Góra, Łużyce Lubań, Chojnowianka Chojnów, Karkonosze Jelenia Góra czy Akademia Piłkarska Karpacz.

Wśród wydarzeń towarzyszących odbędzie się pokaz tańca, kurs pierwszej pomocy i malowanie twarzy. Wszystkie dzieci otrzymają poczęstunek, pamiątkowe medale a najlepsi mogą liczyć na wspaniałe puchary.
Oprócz emocji czysto sportowych podczas turnieju będzie prowadzona zbiórka środków na leczenie 2,5 letniej dziewczynki z Sokołowca dzielnie walczącej z białaczką.

- Choć bardzo chcieliśmy aby Julka pojawiła się na turnieju to, niestety, po ostatniej chemii jej stan się pogorszył a ryzyko infekcji jest zbyt duże, aby mogła w nim uczestniczyć. Podczas turnieju będziemy zbierać środki do puszki na leczenie dziewczynki. Aby zmotywować kibiców do większego wsparcia akcji niesienia pomocy, mamy dla szczęśliwców wspaniałe upominki w postaci biletów do kina, wejściówek na basen czy bombek na choinkę ufundowanych przez naszych dobroczyńców. Chcemy zebrać dużo pieniędzy, dlatego serdecznie zapraszamy na turniej wszystkich ludzi z wielkim sercem - mówią organizatorzy akcji.

- Dzięki wsparciu darczyńców i rodziców mamy również dla Julki niespodziankę, którą dostarczymy z pomocą św. Mikołaja - zapowiedział Jakub Jagiełło, Prezes KS Pogoń Świerzawa – dodają.

Ci, którzy nie będą mogli pojawić się na turnieju, a chcą pomóc, mogą przekazywać pieniądze na leczenie Julki poprzez stronę internetową: https://zrzutka.pl/n2hb4a

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wernisaż w Galerii Korytarz

Radni KO przeciw kupcom?

Będzie kręcone!

Oświadczenie prezesa KSWIK w sprawie oczyszczalni ścieków w Mysłakowicach

Jubileusze małżeńskie

Wypadek przy baniakach  

W Termach Cieplickich superpromocja!

Medale „Nauczyciel Kraju Ojczystego 2019”

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
852
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%