MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Światowy Dzień Śniegu w Karpaczu na wesoło

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Sobota, 21 stycznia 2012, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: Agrafka
Fot. .....
Jutro (22 stycznia) w godz. od 10:00 do 12:00 z okazji Światowego Dnia Śniegu, wszystkie dzieci na trasach biegowych w Karpaczu Górnym będą miały okazję odkryć tajniki narciarstwa biegowego. Nauka podstaw techniki narciarskiej połączona będzie z dobrą zabawą.

World Snow Day jest inicjatywą Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. 22 stycznia 2012, podczas Światowego Dnia Śniegu, odbędzie się w sumie 225 imprez w 39 krajach, w tym w Polsce.

Światowy Dzień Śniegu FIS jest coroczną imprezą skierowaną do dzieci i ich rodziców. Podczas jednego weekendu odbywa się kilkaset imprez na całym świecie. Głównymi hasłami wydarzenia są: odkrywanie sportów zimowych, pierwsze doświadczenia w ich uprawianiu i dobra zabawa.

Towarzystwo Narciarskie „Biegówki" organizuje FIS World Snow Day po raz pierwszy w historii. Towarzystwa chce, by 22 stycznia 2012 Szlaki Narciarskie stały się areną Światowego Dnia Śniegu FIS.
Impreza rozpoczyna się pierwszym krokiem na nartach z instruktorem. O godz. 10:45 ruszą zapisy do biegu narciarskiego FIS World Snow Days, a na godz. 11.00 planowany jest start. Po zakończenie biegu narciarskiego odbędzie się rozdanie certyfikatów i nagród. Warto podkreślić, że uczestnicy korzystający z usług wypożyczalni sprzętu narciarskiego na Szlaku Narciarskim podczas imprezy otrzymają 50 % zniżki. Areną święta będzie trasa biegowa w Karpaczu Górnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~x 23-01-2012 9:09
Bzdety to juz mamy na kazdym kroku, moze i dzien ZLOTEGO CIELCA dostanie zaszczyt powrotu jako swieto. czemu nie zorganizowac DNIA BIEDY I BEZDOMNYCH? Bo to wstyd dla kraju CICHYCH BOGACZY< z fortunami "zarobionymi" Bog wie jak. Muslieli by kwestowac, a to boli ta opasle z przepychu ryje. Skoda, bo cel bylby szlachetny i pozyteczny dla tych co zapominaja juz czym jest dobry obiad, nowe ubranie n buty na zime, nie wspominajac juz o opale. Rzad i kler nie dadza, wiadomo jak mozna cos dostac od biskupow.milionerow. Ludzie ludziom zawsze pomoga. takie swieto sniegu dzisiaj, to jakis zart, nietakt wobec realiow tego czasu. To pomysly sytych i chcacych zrobic pieniadze na cele albo wlasne lub nikomu jak im samym dobrze sluzace.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Parada już po raz 20.  

Rowerowa Autostrada Dolnego Śląska

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Budują ekopostojownię

Nietypowy finał Ligi Rocka

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
686
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%