MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Światełkiem do nieba rodzina, przyjaciele i znajomi pożegnali tragicznie zmarłego Daniela

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 27 stycznia 2013, 8:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 stycznia 2013, 9:42
Autor: Mea
Fot. Mea
Setki lampionów poszybowało wczoraj (26.01.) w powietrze na Górze Szybowcowej w Jeleniej Górze. Rodzina, przyjaciele i znajomi światełkiem do nieba uczcili pamięć 23–letnie Daniela, który w miniony poniedziałek zginął w wypadku drogowym w Maciejowej.

Ci, którzy go dobrze znali, mówili o tym że Daniel był pełen optymizmu i radości życia. – Przyszliśmy tu, by wspólnie Go pożegnać i ogrzać światełkiem do nieba – mówiła Sylwia Witkowska, z Radomierza. - Był wspaniałym chłopakiem, wesołym, zawsze uśmiechniętym, otwartym na innych, naprawdę rzadko spotyka się takich ludzi – podkreślała.

- Miał pełno energii, zawsze zagadał, przyciągał do siebie ludzi. Naprawdę szkoda, że tak się stało – mówił Piotrek z Janowic Wielkich.

- Nie znaliśmy się dobrze, ale był fajnym chłopakiem, pełnym serdeczności dla innych – powiedziała Karolina, z Janowic Wielkich.

Uroczystość na Górze Szybowcowej zorganizował Marcin Jaskółowski, przyjaciel Daniela. - Myślę, że każdy kto go znał, chciałby pożegnać go w sposób wyjątkowy, bo bez wątpienia Daniel taki był – mówił nam.

Wydarzenie zostało wsparte przez Roberta Futerhendlera, organizatora Karkonoskiego Festiwalu Światła. Za ten szlachetny gest serdecznie i gorąco dziękują przyjaciele zmarłego Daniela.

Ogłoszenia

Czytaj również

Są kolejne 52 zakażenia (aktualizacja)

70 drzewek na jubileusz

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Powstaje dom pielgrzyma

27. Polsko–Niemiecko–Czeskie Forum Kooperacji Firm

Żłobek z wyróżnieniem

Medale dla zasłużonych

Kiedy zniknie ten wykop?

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
354
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%