MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 5 czerwca
im. Walerii, Waltera

Świąteczny konkurs Starostwa

Wiadomości: Powiat
Sobota, 28 marca 2020, 10:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 11:38
Autor: TS/KED
Fot. Starostwo Powiatowe
Starosta Powiatu Jeleniogórskiego w ramach akcji ,,Zostań w domu” ogłasza konkurs pn. „Najpiękniejsze ozdoby wielkanocne dedykowane służbom medycznym i mundurowym”.

Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców powiatu jeleniogórskiego do pozostania w swoich domach i podziękowania wszystkim tym, którzy nie zostają w domu tylko ciężko pracują w trosce o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Wykonane prace należy udokumentować w formie fotografii i wysłać na adres e-mail: promocja@powiat.jeleniogorski.pl. Prace będą systematycznie publikowane na profilu Starostwa Jeleniogórskiego, w mediach społecznościowych oraz stronie internetowej powiat.jeleniogorski.pl. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 kwietnia. Na zgłoszenia Starostwo czeka do 6 kwietnia.

Postanowiliśmy umilić Wam wspólny czas w domu - mówi starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski. - To także doskonała okazja, aby pokazać innym, jak ciekawie można wykorzystać rodzinne chwile w domu. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu jeleniogórskiego. Zostajemy w domu, udostępniamy, bawimy się dbając o bezpieczeństwo! Przypominamy, że tylko odpowiedzialne zachowanie i pozostanie w domu może uchronić nas i naszych najbliższych przed zachorowaniem - przypomina starosta.

Ogłoszenia

Czytaj również

W Podgórzynie za wodę jak za złoto!

Sprawcy "złapani" przez fotopułapkę

Pełna mobilizacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

Nowy szef biura ZGK

Jak dojechać na Czarne?

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Kampania ruszyła

Podarunki od starosty

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
650
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%