MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Świąteczny Kiermasz w Norwidzie jeszcze dziś

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 20 grudnia 2012, 7:03
Aktualizacja: 11:57
Autor: Mea
Fot. Mea
Ręcznie wykonane stroiki, bombki, oryginalną biżuterię, a także smakowite wypieki: babki, jabłeczniki, serniki, makowce, pierniczki można było wczoraj kupić na świątecznym kiermaszu w II Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze–Cieplicach. Będzie on także jeszcze dzisiaj (20.12.) w godz. od 12.00 do 17.00. – Chcemy w ten sposób wzbogacić konto rady rodziców, dzięki któremu wspomagamy zdolnych uczniów, finansujemy konkursy, olimpiady, nagrody, itp. – powiedziała Iwona Kumek, dyrektorka placówki.

Ciasta piekli nie tylko uczniowie i ich rodzice, ale również nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Również absolwenci wspomagają kiermasz swoimi produktami. – Postanowiłam pomóc szkole, której jestem absolwentką i przyłączyć się do kiermaszu, dlatego sprzedaję bombki ze wstążek, które sama wykonałam – mówiła Marzena Jurczak z Sosnówki.

– Kiermasz jest świetnym pomysłem, na zasilenie kasy rady rodziców, a my podczas przerwy możemy niedrogo kupić i skosztować różnych ciast - twierdzi Justyna Sieniuć, uczennica II klasy.
Kiermasz jest otwarty i każdy może zrobić zakupy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~dinko 20-12-2012 9:27
ZST MECHANIK powinien brać przykład z II LO jak się dba o ucznia i wspiera się go bo są trudne czasy a w MECHANIKU szlachta zaściankowa ma tylko wymagania coraz droższe teraz nawet wymyślili żeby zapewnić transport nauczycieli na studniówkę i z powrotem nie liczą się w ogóle z kosztami tylko wydziwiają ZST MECHANIK WIELKI WSTYD BRAWO DLA II LO OBY TAK DALEJ

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co z odpadami po Green Energy Power?  

Zabezpieczono susz konopi indyjskich

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Przestępcza fortuna w rękach policjantów

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1072
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%