MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świątecznie w JCK – jeszcze dzisiaj!

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 8 grudnia 2019, 9:33
Aktualizacja: 16:11
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórskie Centrum Kultury wraz ze stowarzyszeniem Steinhaus e.V. zapraszają jeszcze dzisiaj na koncert świąteczny „Swingin‘ Santa“, który odbywa się w ramach współpracy transgranicznej „Kulturpartner II“. Na scenie prezentują się artyści z różnych krajów – jest to połączenie doświadczonych i początkujących artystów.

Nazwa koncertu to zarazem jego program - ok. 35 młodych ludzi z Polski i Niemiec w ramach wspólnych projektów pracowało nad prawie półtoragodzinnym programem składającym się z kolęd oraz świątecznych piosenek w stylu big-bandu. Podczas koncertu usłyszeliśmy klasyczne utwory w języku angielskim, niemieckim i polskim. Znane melodie zabrzmiały w aranżacjach jazzowych, wykonane zostały na zmianę w wersji big-bandowej oraz nastrojowej a capella.

Młodych muzyków i chór na scenie wspierają muzycy zawodowi, przede wszystkim soliści Pascal von Wroblewsky (Niemcy) i Sketch Walton (USA).

Kto nie zdołał pojawić się wczoraj w sali widowiskowej JCK przy ul. Bankowej, może to zrobić jeszcze dzisiaj (8.12) o godz. 15:00 powtórka koncertu. Wstęp bezpłatny!

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zniewalająca wanilia

Nowy wóz dla OSP

Jeleniogórski polonez

Kto na dyrektora?

Zaczytaj się z Jelonką.com

Nowy dyrektor WORD

Bosskie kobiety

Wandalizm czy profanacja?

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
481
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%