MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Świątecznie u Hałabały w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 28 grudnia 2016, 8:07
Autor: AP
Fot. AP
„W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia” – pod takim hasłem przebiegł przedświąteczny tydzień w Przedszkolu Miejskim nr 11 "Krasnala Hałabały" w Sobieszowie. Ten czas wprowadził dzieci i rodziców każdej z grup w nastrój świąt.

Na początku spotkania dzieci przywitały wszystkich piosenką "Nie miały Aniołki " i wspólnie zachęcały rodziców do szukania choinki. Aby się ona odnalazła, musiały rozwiązać zagadki, zaśpiewać, zatańczyć, wykonać wspólnie z rodzicami ozdoby świątecznie, a na koniec ubrać w nie choinkę. Zabawa przy stole pełnym ozdób, świecidełek i wstążek była zarówno dla dzieci i rodziców wspaniałym wprowadzeniem w nastrój świąteczny.

Na zakończenie wszyscy odśpiewali kolędę, a dzieci obdarowali swoich rodziców upieczonymi i ozdobionymi własnoręcznie pierniczkami.

- Głównym celem było wzbogacenie wiadomości na temat tradycji związanych ze świętami, rozwijanie samodzielności i aktywności twórczej oraz umiejętność współdziałania w grupie, jak również wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie - mówiła dyrektor przedszkola Monika Sołek.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pomnik odnawiany

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Ruszył proces o zabójstwo w noc sylwestrową

Wyróżnienie dla samorządowców

Projekt Kom(m)ando

Doczekają się ronda

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
668
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%