MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świątecznie u Hałabały w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 28 grudnia 2016, 8:07
Autor: AP
Fot. AP
„W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia” – pod takim hasłem przebiegł przedświąteczny tydzień w Przedszkolu Miejskim nr 11 "Krasnala Hałabały" w Sobieszowie. Ten czas wprowadził dzieci i rodziców każdej z grup w nastrój świąt.

Na początku spotkania dzieci przywitały wszystkich piosenką "Nie miały Aniołki " i wspólnie zachęcały rodziców do szukania choinki. Aby się ona odnalazła, musiały rozwiązać zagadki, zaśpiewać, zatańczyć, wykonać wspólnie z rodzicami ozdoby świątecznie, a na koniec ubrać w nie choinkę. Zabawa przy stole pełnym ozdób, świecidełek i wstążek była zarówno dla dzieci i rodziców wspaniałym wprowadzeniem w nastrój świąteczny.

Na zakończenie wszyscy odśpiewali kolędę, a dzieci obdarowali swoich rodziców upieczonymi i ozdobionymi własnoręcznie pierniczkami.

- Głównym celem było wzbogacenie wiadomości na temat tradycji związanych ze świętami, rozwijanie samodzielności i aktywności twórczej oraz umiejętność współdziałania w grupie, jak również wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie - mówiła dyrektor przedszkola Monika Sołek.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mają w nosie pieszych

Wokół Ratusza – to warto zobaczyć!

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Wypadek przy baniakach  

Wędrówka Szlakiem Siedmiu Wzgórz

Pamięci Henryka Tomaszewskiego

VII Dolnośląski Kongres Samorządowy

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
330
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%