MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

Świątecznie i sylwestrowo w bieli śniegu pod Szrenicą

Wiadomości: SZKLARSKA PORĘBA
Wtorek, 20 grudnia 2011, 14:14
Aktualizacja: 14:15
Autor: http://www.szklarskaporeba.pl
Fot. www.szklarskaporeba.pl
W Szklarskiej Porębie znaleźć można jeszcze wolne miejsca noclegowe na okres świąteczny i noworoczny.

Miejsca w pensjonatach i hotelach zajmowane są przez gości z całej Polski, również zza granicy wschodniej i zachodniej. Goście którzy zdecydują się do Szklarskiej Poręby przyjechać w ostatniej chwili mają jednak szansę na znalezienie wolnych miejsc.

Zainteresowanie jest jednak spore i noclegów ubywa z dnia na dzień. Najtańsze oferty kształtują się w granicach 40 zł za dobę od osoby. Pensjonaty i hotele jak co roku przygotowały szereg atrakcji dla swoich gości. W wielu odbywać będą się bale i wieczory sylwestrowe.

Święta w górach i Sylwester będą białe, napadała już bowiem gruba warstwa śniegu. Czynne są wyciągi orczykowe w mieście , można już biegać po trasach na których w 2012 roku w lutym odbędzie się Puchar Świata w narciarstwie biegowym. Intensywnie dośnieżane są również górne partie nartostrad na Szrenicy. Jeśli utrzymają się mrozy można liczyć na to, że lada dzień będzie można jeździć na nartach po poszerzonych nartostradach Ski Areny Szrenica jak: FIS, Lolobrygida czy Śniezynka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jak zagospodarować przestrzeń – warsztaty

Będzie nowa świetlica

Odpust na Śnieżce

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~woda 20-12-2011 18:18
najdroższa woda w Europie jest w Szklarskiej Porębie 23 zł za m3 wody i ścieków+vat,najwyzsze podatki i opłata klimatyczna,wszystko dzięki nieudolności władzy w zarzadzaniu miastem jak hotelarz w Szklarskiej ma konkurować np.z Karpaczem gdzie opłaty za wodę i ścieki nie przekaraczają 8 zł,powodzenia w sezonie zimowym a potem rachunki.............
~ja 20-12-2011 22:14
w Szklarskej Porębie to nic nie umieją zrobić :-)nawet ulic nie umieją odśnierzać nie wspominając o chodnikach powodzenia jeszcze trochę jak tak będzie to ją zaorają. A urząd miasta to jedna wielka banda pracują tam całe klony rodzinne (mama syn wujek ciotka)
~ 21-12-2011 5:58
woda i ścieki w Szklarskiej są baardzo drogie. Dla złodziei działających na czarnym rynku. Pozostali płacą mniej. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście się wyprowadzili do Karpacza.
~woda 21-12-2011 10:20
władzę należy wyprowadzić najlepiej na Białoruś,a gierkowska propaganda sukcesu skończy sie tak jak komuna -brakiem kasy,mieliśmy wrogów publicznych,pensjonaciarzy,nie płacących złodziei klimatycznego,teraz droga woda przez mieszkańców kradnących wodę-typowa bolszewicka nagonka ,lecz własciwy złodziej został już zdefiniowany przez coraz biedniejsze portfele mieszkańców-komunistom też nie udało się oszukać ekonomii,wymyśli ekonomię socjalistyczną do dzisiaj jest ona stosowana w szklarskiej Porębie,a koniec już widać.
~ 21-12-2011 11:15
Właściwie to do kogo macie pretensje, czyżby p.Sokoliński z rodziną wbrew wszystkim wygrali wybory?
~szklarz 21-12-2011 11:21
miasto idzie mocno do przodu i tylko ślepi tego nie widzą, a pensjonatów żal...
~woda 21-12-2011 12:05
Szklarska mocno idzie do przodu ale nogami,wiosna pozamiata połowe interesów,przetrwają rodziny pozatrudniane w gminie,s-ka Sudety Lift,rynna chyba nie-zero klientów,a mieszkańcy wodę będą brali z Kamiennej-podziękują za to Sokolińskiemu,nie ma chętnych na zakup nieruchomości miejskich ani żadnych innych,chociaż faktycznie całę miasto jest na sprzedaż,nawet" Stroer"nie przewiduje zwiększenia reklam.Puchar Świata dokończy budżet,los szpitala lwóweckiego sie zbliża
~woda 21-12-2011 12:21
przy tak dużych obciążeniach finansowych biznes w sposób naturalny zacznie ukrywać dochody/aby przetrwać/i one spadną a wtedy zabraknie na pensje samorządowe/szklarz wraz z rodziną/w nowym roku najprawdopodobniej Kowary i Podgórzyn wyplączą się z KSWiK a Szklarska pozostanie z ok.80 mln zobowiazaniami,jaka będzie w tedy cena wody,czy obecny rekord Ginesa,będzie pobity.A przy okazji artykułu "Celuja w szarą strefę"w nj nie powstydził by sie żaden propagandzista,tak to przekuwa się klęske w zwycięstwo,brawo red.Kosiorowski tak trzymać a jutrzenka komunizmu niedługo rozbłyśnie
~trzecie oko 21-12-2011 16:08
uzasadnienie podwyżek wody w Szklarskiej przebija wszystkie kłamstwa epoki PRL. Widzicie ludzie bedziemy płacić dużo bo jest szara strefa ale nie bójcie się oni bedą płacić więcej, tak wiec durni wyborcy Sokolińskiego nie macie tak źle są tacy co płacą więcej, mają gorzej...alelluja chwalcie Pana...Grzegorza a on znajdzie wam i wskaże wroga.... Szklarska Poręba Durna burmistrz Grzegorz oczywiście mówi że też musi płacić, że te rachunki dotykają także jego....łatwo tak panie(tfu) Sokoliński mówić jak sie ma 10 tys miesięcznie ..
~ślepe oko ;) 21-12-2011 19:12
Gdy mieszkańcy zaczną oszczędzać na wodzie, to będą rozpoznawalni po "zapachu", a miasto może zmienić nazwę na : ŚMIERDZĄCA PORĘBA... Radosnych, pachnących ŚWIĄT!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa akcja odkażania gminnych placówek

Spotkanie z przeszłością

Śmierć na żwirowni

Parking na... przejściu

Pamięci poległych

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
694
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
5%