MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świąteczne warsztaty rodzinne w ODK

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 3 grudnia 2017, 9:18
Aktualizacja: 21:08
Autor: WAC
Fot. WAC
Magia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zagościła w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu podczas kolejnych warsztatów dla dzieci i rodziców, z cyklu Akademia Rodziny: „Ho ho ho… Mikołaj jakiego świat nie widział”.

Podczas grudniowej edycji Akademii Rodziny dzieci w różnym wieku wraz z rodzicami i dziadkami brały udział w czterech warsztatach. Pod okiem Katarzyny Klafty, Ewy Nyc, Macieja i Marty Zawierucha i Magdaleny Ogrodnik ponad setka najmłodszych wykonywała przedmioty, którymi chciała zachwycić specjalnego gościa, czyli Mikołaja.

Dzieci własnoręcznie robiły kartki świąteczne, mydełka oraz lukrowały pierniki. Szczególnym powodzeniem cieszyły się warsztaty tworzenia świątecznych wianków leśnych. Do ich wykonania użyto materiałów naturalnych oraz recyklingowych. Krok po kroku, dzieci i starsi wiązali, przycinali, układali, wyklejali, oplatali i dekorowali, aby szczególnym akcentem wprowadzić atmosferę świąt do swoich domów.

Każdy uczestnik mógł skorzystać ze wszystkich warsztatów, dołączyć do grupy w każdej chwili i zostać do końca warsztatu, albo pobyć z grupą tylko przez chwilę i wziąć udział w kolejnym warsztacie. Na finał dzieci odwiedził Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Co grają w „Locie”?  

Nad Śnieżnymi Kotłami

Rzeźbiarze w akcji

Powstaje kolejny market na Zabobrzu

PiS zaprezentował kandydatów

Dworzec do remontu

Kandydaci PO

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
624
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%