MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świąteczne koncerty w pałacach Kotliny Jeleniogórskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 26 grudnia 2013, 8:19
Aktualizacja: 8:28
Autor: Mea
Fot. Organizatorzy
Chór Akademicki Politechniki Wrocławskiej w Pałacu Staniszów, Siostry Bienkiewicz w Pałacu Wojanów oraz Janusz Nykiel i Jego Goście w Pałacu Na Wodzie – zaśpiewają kolędy w oryginalnych aranżacjach.
Fundacja Forum Staniszów organizuje „Koncert świąteczny” w Pałacu Staniszów 26 grudnia o godz.18.00. Wystąpi Chór Akademicki Politechniki Wrocławskiej pod dyrekcją Małgorzaty Sapiechy – Muzioł. Bilet kosztuje 30 zł.

Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów zaprasza na Koncert Kolęd, który odbędzie się 26 grudnia o godz. 17.00 w Pałacu Wojanów. Aranżacje najsłynniejszych kolęd zaprezentują siostry Bienkiewicz - śpiewaczka operowa i wokalistka jazzowa. Wstęp jest wolny. Rezerwacja miejsc: 75 75 45 300.

Koncert Świąteczny z cyklu Janusz Nykiel i Jego Goście odbędzie się 29 grudnia o godz. 17.00 w Pałacu na Wodzie. Kompozycje od Straussa do Piazzoli wykona sextett: Inter Camerata w międzynarodowym składzie: Jan Jakub Bokun – klarnet, Janusz Nykiel – skrzypce, Sylvie Hessova – skrzypce, Kristina Fialova – altówka, Petr Nouzovsky - wiolonczela oraz Albert Myczkowski – kontrabas. Bilet kosztuje: 35 zł, 25 i 15 zł. Dla dzieci do lat 7 wstęp jest wolny.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Pożegnali Słońce

O rozpadających się górach

Wokół Ratusza – to warto zobaczyć!

Chwile wzruszenia podczas Złotych Godów  

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Tu też świętowali

Spotkanie z historią

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
97
Tak
65%
Nie
34%
Nie wiem
1%