MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Świąteczne kolędowanie w pałacu w Staniszowie

Wiadomości: STANISZÓW
Środa, 22 grudnia 2010, 9:19
Aktualizacja: 9:20
Autor: Petr
Fot. .....
W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w pałacu w Staniszowie odbędzie się koncert kolęd świątecznych w wykonaniu chóru Spirituals Singers Band. Bilety w cenie 25 zł można nabyć po uprzednim dokonaniu rezerwacji. Początek koncertu: godz. 19.00.

Ci wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w koncercie Spirituals Singers Band – wrocławskiej grupy wokalnej słynącej m.in. z ciekawych rozwiązań w stylu gospel, standardów jazzowych i kompozycji utrzymanych w klimacie rozrywkowym, powinni czym prędzej zarezerwować bilety pod nr telefonu 75 755 84 45 lub pisząc na adres: hotel@palacstaniszow.pl. Jak wynika z naszych informacji, koncert ten cieszy się bowiem ogromnym zainteresowaniem – co było do przewidzenia zważywszy na fakt, iż grupa, która od wielu lat święci tryumfy na scenie jazzowej, tym razem zajmie się wykonaniem kolęd. Jazz plus kolędy, cóż, zapowiada się naprawdę ciekawa, muzyczno-świąteczna hybryda.

– Jestem pewien, że na koncercie Spirituals Singer Band będzie pełne obłożenie. Już w chwili obecnej mamy mnóstwo rezerwacji, a ciągle pojawiają się nowe. Zainteresowanym powiem jedno: pośpieszcie się, gdyż zarówno ilość biletów, jak i miejsc jest ograniczona – mówi nam Wacław Dzida, właściciel pałacu w Staniszowie.

Swoją drogą, koncert Spirituals Singers Band odbędzie się w ramach cyklu o wdzięcznej nazwie „Muzykalia Staniszowskie”, których celem jest promowanie artystów związanych z Kotliną Jeleniogórską, jak również rewitalizacja zabytków poprzez muzykę. Projekt wspierają m.in. urząd marszałkowski oraz prywatni sponsorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolejny seans w Lwówku Śląskim

Spotkali się z Beatą Kempą

Nadbrzeżna gotowa

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ale jaja 23-12-2010 9:47
Czy to przemęczenie, czy to prawda prawdziwa Świateczne Imprezy dzielenia się opłatkiem bez Towarzyszek z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami tylko normalni ludzie z Naszej wiary. Maria Ragiel und Dudziak und Matiasz vel prezydentem nigdy nie będę a tak chciałam, zeszły do podziemia ze swoimi FAŁSZYWYMI , światecznymi tendencjami wyrażonymi publicznymi, naszymi pieniędzmi
~Marekkk 23-12-2010 14:00
Do: \"ale jaja\"; Co ma piernik do wiatraka? Ludzie, o koncert się rozchodzi to piszcie, co o koncercie myślicie! Ja myślę, że to będzie rewela! Bilecior już zaklepałem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Karkonoska opowieść kulinarna – już wkrótce

Trwa rozbudowa SOSW

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

"Cyklon" Semczuka – premiera książki 10 czerwca

Drastyczne billboardy

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1288
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%