MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

“Świat obcy–świat doskonały” wg Wojciecha Bykowskiego

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 23 kwietnia 2015, 7:36
Aktualizacja: 7:37
Autor: Manu
Fot. Wojciech Bykowski
W piątek (24.04) o godz. 17.00 w Galerii “Korytarz” w Jeleniogórskim Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Wojciecha Bykowskiego “Świat obcy–świat doskonały”. Ekspozycja czynna będzie do 22 maja. Wstęp wolny.

“Świat obcy-świat doskonały” to pierwsza wystawa indywidualna Wojciecha Bykowskiego. Wcześniej prezentował swoje prace na wystawach zbiorowych, m.in. w Wojewódzkiej Bibliotece Naukowej w Libercu (2012), Eurocentrum w Jabloncu nad Nysą (2013) oraz Muzeum Podkarkonoszy w Trutnovie (2013).

Ekspozycja prezentuje serie kolaży fotograficznych, które są odbiciem świata wewnętrznego autora. To obrazy o onirycznym, skojarzeniowym charakterze. Autor zaprasza odbiorców do refleksji nad ludzką kondycją i egzystencją.

Wojciech Bykowski (rocznik 1985) jest rodowitym jeleniogórzaninem. Ukończył Policealne Studium Fotografii oraz Policealne Studium Reklamy w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze. Od roku 2008 jest członkiem Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego, a od 2014 także Stowarzyszenia Jeleniogórska Strefa Fotografii. Aktualnie jestem słuchaczem Jeleniogórskiej Szkoły Fotografii.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spektakle online w Domu Gerharta Hauptmanna

Będzie nowa biblioteka w Wojkowie

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Tak nie wolno parkować!

Warsztaty pod Buczkiem

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
243
Tak
45%
Nie
42%
Nie wiem
13%