MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świat na krawędzi wojny

Wiadomości: Świat
Niedziela, 29 listopada 2015, 12:20
Aktualizacja: 12:42
Autor: MT
Mariusz Max Kolonko w swoim najnowszym programie wyjaśnia, dlaczego obecnie ludzkość niebezpiecznie blisko ociera się o III wojnę światową.

Sonda

Czy świat stoi na krawędzi III wojny światowej?

Oddanych
głosów
539
Tak
69%
Nie
23%
Nie wiem
8%

Ogłoszenia

Czytaj również

Rok niespełnionych obietnic

Co wpływa do Wisły?  

To grozi tragedią  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~lokalny 30-11-2015 13:01
Zabijać islamistów. Islam to nie religia tylko ideologia psychopatów, którzy nawet nie potrafią integrować się z innymi. Gonić to gówno nazywane islamem z Europy. Niszczyć islam,najlepiej palić żywcem.
~Boss 1-12-2015 18:43
Wszyscy czepiają się muzułmanów którzy tak naprawdę są ofiarami zaplanowanej akcji ,UE jest bankrutem zniszczono ją gospodarczo i finansowo oddano pod kontrolę korporacji które wydoiły ją jak krowę wpędziły wszystkie kraje UE w długi winę za to ponoszą skorumpowani politycy na ich usługach używajcie mózgów problem z imigrantami był w UE zawsze nasilił się w okresie gdy ważyły się losy Grecji miała bankrutować a tu cisza kojarzcie fakty fala uchodźców przybywa z Turcji a nie żadnej Syrii czy innych krajów nagle Turcja staje się wielkim partnerem UE rozmawia się się o jej akcesji ,wywołanie chaosu ma jeden cel ograniczenie swobód obywatelskich inwigilacja nie tylko muzułmanów ale wszystkich mieszkańców UE przed dniem buntu który był blisko zaczęłoby się od Grecji MYŚLCIE LUDZIE
~ 3-12-2015 19:56
Chrześcijanie czy muzułmanie toż to samo. Parę lat różnicy. Mało to kobiet chrześcijanie spalili na stosach, czym to się różni od ukamienowania ... Ludzi uratować może tylko wolność i szerokorozumiana odpowiedzialność.
~ 13-01-2016 17:42
Nie wierze! Co komu wadzi islam? To tez wiara, gorzej jesli idzie o powstale panstwo islamskie. To plaszczyk wypaczonego islamu, gdzie ludzie o wypranych mozgach dzialaja jak cyborgi. Wystarczy dopasc komorki wladajace ta ciemnota i reszta sama pojdzie na rzez. Niestety, choc to ludzie, ich juz nikt nie nawroci na ludzka droge. To fanatycy. Tylko odizolowac w miare normalnych islamistow i bron jadrowa zalatwi sprawe. Jesli to sie nie stanie, ten brud zaleje caly cywilizowany swiat.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ruszył proces sprawców tragedii drogowej

Chcą powtórki wyborów!

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Polak, który odmówił Fordowi  

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
574
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%