MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Świat mojej wyobraźni – konkurs w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 3 marca 2018, 12:27
Aktualizacja: 12:57
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze– Sobieszowie zaprasza przedszkolaki oraz dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Świat mojej wyobraźni”.

4. edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat mojej wyobraźni” ma na celu inspirowanie młodych ludzi do tworzenia oraz wyrażania siebie.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Świat mojej wyobraźni” zachęca jego uczestników i uczestniczki do niczym nieskrępowanego ukazywania przygód ich świadomości poprzez sztukę. Jest inspiracją, by z odwagą, zaprezentować ukryte dotąd, przed wzrokiem innych – obszary ich wewnętrznych światów, gdzie piękno i zgroza przeplatają się ze sobą, gdzie niewyrażalne nagle daje o sobie znać poprzez akt twórczy, który jest również intymną rozmową z sobą samym.

Swobodna ekspresja wyobraźni, brak autocenzury, eksploracja przestrzeni własnej pamięci, myśli i wyobrażeń, może także stać się aktem komunikacji z rówieśnikami czy autorytetami, daje szansę, by przedstawić się otoczeniu i z nim porozumieć.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat. Podzielony jest na trzy grupy wiekowe: 5 – 7 lat, 8 – 12 lat oraz 13 – 16 lat i będzie trwał do 19 kwietnia 2018. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 kwietnia 2018.

Regulamin konkursu dostępny na stronie muflon.sobieszow.pl oraz w sekretariacie MDK „Muflon”.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Muzyka wiedeńska w JCK

Dotacja dla Muzeum Zabawek

Propozycje Kina Lot  

Komisja w terenie

Studium na początek

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

O początkach hutnictwa szkła

Bulwar Cieplicki otwarty!

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
306
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%