MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Superliga: Wojna nerwów dla KPR–u!

Wiadomości: Nowy Sącz
Sobota, 6 maja 2017, 21:39
Aktualizacja: 21:52
Autor: Przemek Kaczałko
Podopieczne Michała Pastuszko kolejny raz pokazały, że nerwy mają ze stali. W jednym z najważniejszych pojedynków sezonu – w dodatku na wyjeździe – KPR pokonał Olimpię Beskid Nowy Sącz 27:26! Tym samym jeleniogórzanki zapewniły sobie grę w barażach o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W zależności od wyników niedzielnych spotkań (KPR-u Kobierzyce i UKS-u Kościerzyna), żółto-niebieskie mogą mieć matematyczne szanse na utrzymanie bez konieczności rozgrywania meczów z drugą ekipą zaplecza ekstraklasy, bowiem do wyżej wymienionych zespołów tracą obecnie 3 punkty, a w następnej kolejce Kościerzyna podejmie Kobierzyce. Nawet gdyby cud się nie wydarzył, to dzisiejsze (6.05) zwycięstwo w Nowym Sączu smakuje podwójnie - udało się uchronić przed bezpośrednim spadkiem, a także podtrzymać bojowe nastroje po zwycięstwie z Piotrcovią (również jedną bramką).

Olimpia Beskid Nowy Sącz - KPR Jelenia Góra 26:27 (14:14)

Wkrótce więcej informacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Karkonoski Mini Handball

Spór o edukację seksualną

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~STACHU 7-05-2017 9:11
7 pkt z N.S 4 z Piotk 2 Kosc 2 Loczp-- to daje baraze brawo jak was znow nie rozkradna po sezonie ,za rok bedzie duzo lepiej ,powodzenia w barazu
~nie wiadomo 7-05-2017 17:55
Nie wiadomo jak się potoczą losy bo od września ma wystartować żeńska liga zawodowa !!I O powołaniu do życia Ligi Zawodowej w PGNiG Superlidze kobiet zdecydowały kluby na spotkaniu z władzami ZPRP 11 kwietnia. Nowe rozgrywki mają wystartować już od sezonu 2017/2018 Ponadto należy stworzyć właściwe warunki organizacyjne oraz spełniać kryteria finansowe. Dotyczy to zarówno gwarantowanej kwoty budżetu 1 mln na sezon, jak i brak długów wobec zawodniczek, kadry szkoleniowej, pracowników klubu oraz osób trzecich. Dodatkowo klub posiadać będzie musiał odpowiednie struktury zapewniające współpracę ze spółką operatorską takie jak: marketing, księgowość. Pierwsza weryfikacja naszych ustaleń z 11 kwietnia nastąpi 30 czerwca, kiedy to kluby mają zakończyć proces przekształceń w spółki.
~Tuiteraz 10-05-2017 10:31
Panie Przemku miało być więcej wkrótce.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prawie odrobiły

Emocje do ostatniej syreny

Finał z przytupem

Zwycięstwo rezerw!

Złoty Krokus dla...

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
163
Tak
58%
Nie
36%
Nie wiem
6%