MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Sukcesy młodych zawodników JKSh

Wiadomości: Łask
Środa, 17 grudnia 2008, 16:09
Aktualizacja: Czwartek, 18 grudnia 2008, 11:25
Autor: JEN
Fot. Jeleniogórski Klub Shidokan
W Łasku odbył się w ubiegłą sobotę (13 grudnia) Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Karate dla dzieci i juniorów w dwóch kategoriach: dla najmłodszych w sumo grapling i dla dzieci starszych i młodzieży bare knuckle karate.

Wśród zgłoszonych do zawodów ponad 90 zawodników aż 26 reprezentowało Jeleniogórski Klub Shidokan. Dla niektórych był to debiut w takich zawodach.

W sumo grapling na najwyższym podium w swoich kategoriach wagowych stanęli: Katarzyna Misiura i Maciej Kuśmierek. Na drugich miejscach znaleźli się: liczący 6 lat, najmłodszy uczestnik turnieju - Kacper Orzeszo Orłowski, Dawid Rola, Tosia Wasiucionek, Adam Nowak i Szymon Borowiec. A trzecie miejsca wywalczyli: Michał Grzesiak i Maciej Jurczyk.

Natomiast w bare knuckle karate medalowe miejsca zdobyli: pierwsze – Kamil Kaczmarek, drugie – Kamila Musialik i Bartosz Bożek.

Na pochwałę zasługują: Aleksandra Wielento i Kamila Polak, które startowały w drugiej kategorii razem z chłopcami i nieźle sobie radziły.

Podczas turnieju rozdane zostały certyfikaty i pasy mistrzowskie po egzaminach, które prowadził twórca shidokan karate – mistrz Yoshiji Soeno.

Mistrzowskie stopnie uzyskali: I dan - Ernest Pawłowski i Jacek Waluk, II dan - Przemysław Jończy i III dan – Mariusz Ligiżyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tenisowe zmagania przy Sudeckiej

Kolarski weekend w Karkonoszach

Śmierć na żwirowni

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Karina P. 19-12-2008 21:54
Heh. Dzięki. Zasługuję na pochwałę... Tyle, że pomyliliście moje imię... Karina a nie Kamila ;)).
~Sylwia M. 20-12-2008 12:07
Ej !Dzięki za pochwały ale mam na imię Sylwia Misiura,a nie Katarzyna Misiura... :D :) PS. Mam nadzieje że pozostałe imiona nie zostały pomylone! =]
~kamil K. 22-12-2008 21:38
Dzięki za pochwałę ale mam na imię Kamil Kaczmarczyk nie Kaczmarek ;P no ale zdarza się najlepszym popełniać błędy ;) hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na Śnieżce

Klasyki zjechały do Kowar

Przed nami decydujący turniej

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Trenowali na francuskiej ziemi

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
468
Tak
40%
Nie
54%
Nie wiem
6%