MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Sukcesy badmintonistów KS Chojnik w mistrzostwach Dolnego Śląska

Wiadomości: Jelenia Góra/Piechowice
Wtorek, 16 września 2008, 12:08
Aktualizacja: 12:11
Autor: JEN
W ubiegły weekend w halach Politechniki w Cieplicach i Szkoły Podstawowej nr 1 w Piechowicach rozegrano zawody w badmintonie we wszystkich kategoriach wiekowych z okazji Września Jeleniogórskiego zorganizowane przez KS Chojnik Jelenia Góra, które w młodzikach i juniorach były mistrzostwami Dolnego Śląska.

W zawodach wzięło udział prawie 60 zawodniczek i zawodników z udziałem, prócz gospodarzy, zespoły z Bogatyni, Milicza, Jedliny Zdroju, Wałbrzycha i Słupska. Znakomite sukcesy odnieśli zawodnicy Chojnika Jelenia Góra.

Wyniki:

młodziczki
1. Kinga Rogalska, UKS 2 Sobótka 2. Paulina Kaczorowska, 3. Daria Nielubińska, 4. Patrycja Bednarek – wszystkie Chojnik.

młodzik
1. Marcin Nowak, Bogatynia, 2. Arkadiusz Słupek, Chojnik, 3. Patryk Płaza, Bogatynia, 4. Jędrzej Nowak – Chojnik.

juniorka
1. Urszula Nowak, Bogatynia, 2. Agata John, 3. Melania Kozdra – obie Chojnik

junior
1. Wojciech Cerazy, 2. Marcin Uram, 3. Mateusz Pietruszka – wszyscy Chojnik

kobiety
1. Emilia Goldwasser, UKS 2 Sobótka, 2. Magda Kamińska, 3. Justyna Słomka – obie Chojnik

mężczyźni
1.Paweł Słomka, 2. Adam Cimosz, 3. Dominik Staniszewski – wszyscy Chojnik

Gra podwójna

mieszana

1. Urszula Nowak - Bogatynia / Melania Kozdra - Chojnik
2. Marcin Nowak - Bogatynia / Rogalska Kinga - UKS A2 Sobótka
3. Arkadiusz Słupek / Paulina Kaczorowska – Chojnik

junior

1. Marcin Biegański / Mariusz Sznurowski– UKS 2 Sobótka
2. Marcin Uram / Agata John - Chojnik
3. Przemysław Szydziak / Bartosz Paszkowski - Bogatynia

Gra podwójna open

1. Adam Cimosz / Artur Korba - Chojnik
2. Paweł Słomka / Adam Słomka - Chojnik
3. Dominik Stanisewski / Beata Korkuś - Chojnik

Gra pojedyncza amator

1. Adam Słomka, 2. Stanisław Nowak, 3. Adam Górniak

Wyniki turnieju dzieci:

Grupa najmłodsza
1. Kamil Słupek 2. Dominik Gerlach 3. Piotr Gajda

Grupa średnia
1. Jagoda Goldwasser, 2. Klaudia Socha 3. Dagmara Parysek

Grupa najstarsza
1. Patrycja Bednarek 2. Daria Nielubińska 3. Piotr Martyński 4. Jędrzej Nowak

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Stalowe rumaki w Karpaczu

Tenisowe zmagania przy Sudeckiej

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jamelia 17-09-2008 16:49
słupsk to był, a sobótka? sam jeden Kotek... ;*

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Ciekawe pary w drugiej rundzie

Minka na sobotni wieczór

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
281
Tak
38%
Nie
57%
Nie wiem
5%