MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Sukces klubu Cieślińskiego w Czechach

Wiadomości: Sokolov
Wtorek, 4 grudnia 2012, 15:24
Aktualizacja: 15:25
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai Piotra Cieślińskiego wziął udział w Międzynarodowej Lidze Kumite Shinkyokushin, która odbyła się 1 grudnia w miejscowości Sokolov w Czechach. Wyjazd okazał się pasmem sukcesów dla wychowanków sempai Piotra Cieślińskiego.

Podopieczni zdobyli dwa złote medale, które należą do Anny Półtorak i Andżeliki Soliło. Dwa srebrne krążki przypadły siostrom Ostrówkom - Julii i Karolinie. Opiekunem grupy podczas wyjazdu była Daria Świątkowska, która na co dzień jest klubowym pedagogiem. Wyjazd odbył się z prezydentem polskiej organizacji, sensei Jackiem Baranowskim i przyjaciółmi z MKS Szczawno Zdrój Karate Shinkyokushinkai. Wartym uwagi jest fakt, że w momencie kiedy nasi jeleniogórscy zawodnicy toczyli zacięte walki na macie, Piotr Cieśliński odbywał rozmowę kwalifikacyjną na studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Klub zyskał tego samego dnia międzynarodowe tytuły oraz doktoranta nauk ekonomicznych.

Życzymy kolejnych sukcesów zarówno na macie jak i na uczelni.

- Cieszy mnie fakt, że wychowuję nową generację jeleniogórskich karateków. Jeszcze w naszym mieście w tak młodym wieku karatecy nie odnosili tak spektakularnych sukcesów. Przyszedł czas, abym zszedł z maty i zajął się przekazywaniem doświadczenia, które zdobyłem. Swoje ambicję i chęć sukcesu ukierunkowałem na Klub oraz karierę naukową. Jak widać nie popełniłem błędu. Mam cichą nadzieję, że nasz wkład w rozwój i promocję Jeleniej Góry zostanie doceniony w najbliższym okresie. Potrzebujemy wsparcia, aby wspinać się coraz wyżej. Korzystając z okazji zapraszam serdecznie na naszą nową stronę internetową www.karatejeleniagora.pl - mówi Piotr Cieśliński

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Politycy komentują wynik wyborów

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~majkaa 5-12-2012 0:55
Gratuluje sukcesów, Klub tętni życiem i wychowuje młodych ludzi!!! Życzę kolejnych sukcesów, po tym, co do tej pory zobaczyliśmy, nie będziemy musieli długo na nie oczekiwać:)!!!
~olaf 5-12-2012 22:04
Gratuluję !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Spragnieni rywalizacji wrócili na tor w Siedlęcinie

Dobrej zabawy było jak zwykle pod dostatkiem

Janowiczanie znów z medalami

Sięgnęli po medale w siatkówce plażowej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
711
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%