MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sukces Kasi

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 19 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2006, 20:24
Autor: Muzyczne Radio
   Chodzi do klasy maturalnej w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych przy ulicy Jana Pawła II w Jeleniej Górze. Kilka dni temu odniosła poważny sukces zdobywając 3 miejsce w konkursie „Top Model of the World”, który odbył się w Chinach.

   Kilkadziesiąt godzin temu po ponad trzytygodniowym pobycie w Kraju Środka powróciła do Jeleniej Góry. Jest ogromnie szczęśliwa, bo konkurs w którym zajęła tak wysokie miejsce jest jednym z najbardziej prestiżowych na świecie.

   Mowa o Kasi Błażko, która dwa lata temu zdobyła tytuł wicemiss nastolatek w konkursie MISS Polski. Jak powiedziała swoje marzenia może spełniać dzięki pomocy wielu życzliwych ludzi. Nie ukrywa, że przed wyjazdem do Chin było dużo niepokoju. Kiedy jednak dotarła do Humen - kilkumilionowego miasta niedaleko Hongkongu i przekonała się jak profesjonalnie przygotowano całe przedsięwzięcie obaw już nie było.

   Po 3 tygodniach ciągłych prób nadszedł finałowy dzień. W finale zorganizowanym na stadionie wystąpiły 52 kandydatki ze wszystkich kontynentów. Najpierw wyłoniono 15-stkę, potem 10-tkę a kiedy odczytywano pierwszą trójkę Kasia nie mogła uwierzyć, że padł jej numer. Swoją radością z najbliższymi mogła się podzielić dopiero na lotnisku w Warszawie. Teraz najważniejszy cel Kasi Błażko to matura. A potem, ... kto wie może skusi ją wielki świat mody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wandalizm czy profanacja?

Nowy wóz dla OSP Miłków

Instrukcja obsługi gości  

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ikz 19-11-2005 19:03
Prosimy o foto naszej miss-ki
~Marce(L) 20-11-2005 13:09
Jest całkiem całkiek ale moim zdanie łądniejsze po miescie chodza tylo mniej odwazen by sie zglosic na kokurs. Fotki sa na stronach misslandu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowy dyrektor WORD

Duch Gór dla Ani

W KSON–ie pomogą wypełnić PIT

Jednostronna debata  

Nie dała się oszukać  

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
423
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%