MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sukces Kasi

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 19 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 27 stycznia 2006, 20:24
Autor: Muzyczne Radio
   Chodzi do klasy maturalnej w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych przy ulicy Jana Pawła II w Jeleniej Górze. Kilka dni temu odniosła poważny sukces zdobywając 3 miejsce w konkursie „Top Model of the World”, który odbył się w Chinach.

   Kilkadziesiąt godzin temu po ponad trzytygodniowym pobycie w Kraju Środka powróciła do Jeleniej Góry. Jest ogromnie szczęśliwa, bo konkurs w którym zajęła tak wysokie miejsce jest jednym z najbardziej prestiżowych na świecie.

   Mowa o Kasi Błażko, która dwa lata temu zdobyła tytuł wicemiss nastolatek w konkursie MISS Polski. Jak powiedziała swoje marzenia może spełniać dzięki pomocy wielu życzliwych ludzi. Nie ukrywa, że przed wyjazdem do Chin było dużo niepokoju. Kiedy jednak dotarła do Humen - kilkumilionowego miasta niedaleko Hongkongu i przekonała się jak profesjonalnie przygotowano całe przedsięwzięcie obaw już nie było.

   Po 3 tygodniach ciągłych prób nadszedł finałowy dzień. W finale zorganizowanym na stadionie wystąpiły 52 kandydatki ze wszystkich kontynentów. Najpierw wyłoniono 15-stkę, potem 10-tkę a kiedy odczytywano pierwszą trójkę Kasia nie mogła uwierzyć, że padł jej numer. Swoją radością z najbliższymi mogła się podzielić dopiero na lotnisku w Warszawie. Teraz najważniejszy cel Kasi Błażko to matura. A potem, ... kto wie może skusi ją wielki świat mody.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kradzież pszczół

Wokół wotum zaufania

PiS apeluje do mieszkańców

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ikz 19-11-2005 19:03
Prosimy o foto naszej miss-ki
~Marce(L) 20-11-2005 13:09
Jest całkiem całkiek ale moim zdanie łądniejsze po miescie chodza tylo mniej odwazen by sie zglosic na kokurs. Fotki sa na stronach misslandu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przez ludzi zginęły rodziny pszczele  

Już dzisiaj teatr wyjdzie do ludzi!

Radni KO za podwyżkami

Prezydent promuje zawidowskie anioły

Wędrówka na Grodną

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
503
Tak
20%
Nie
78%
Nie mam zdania
2%