Zalogowanych: 23

Jelenia Góra: Sudety zmierzą się z Polonią

Piątek, 16 października 2015, 7:46
Aktualizacja: 8:17
W trzeciej kolejce II–ligi, gr. D podopieczni Jarosława Wilusza zmierzą się z Polonią Leszno. Najbliższy rywal Sudetów w dwóch dotychczasowych kolejkach zdobył komplet punktów i do stolicy Karkonoszy przyjedzie z "chrapką" na kolejny triumf.

Na inaugurację sezonu Polonia wygrała w Międzychodzie z miejscowym Sokołem 82:57, a przed tygodniem (również na wyjeździe) pokonała Politechnikę Poznańską 78:55. Z kolei jeleniogórzanie po porażce w stolicy Wielkopolski (63:71) zrehabilitowali się przy Sudeckiej ogrywając KK Oleśnica 71:61.

Trener ekipy z Leszna, Łukasz Grudniewski dysponuje silnym i wyrównanym składem, w minionej kolejce każdy z zawodników (poza jednym wyjątkiem) spędził na parkiecie minimum kilkanaście minut przyczyniając się do wysokiego zwycięstwa nad zespołem, któremu Sudety nie sprostały.

Czy wejście w rytm meczowy i przewaga własnego parkietu pozwoli jeleniogórzanom na powstrzymanie rywali? Przekonamy się po spotkaniu, które zaplanowano na sobotę, 17.10 o godz. 19:00 w hali przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Bilety: 5 zł, dzieci do lat 15 wstęp wolny.
W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutu za 3 pkt., nagrodami będą: podwójna wejściówka do kina Helios na seans 3D oraz dwie trzydniowe wejściówi do Fabryki Formy oraz gadżety Klubu Sportowego Sudety.