Jelenia Góra: Sudety nie sprostały Zniczowi

Środa, 24 lutego 2010, 20:00
Aktualizacja: Piątek, 26 lutego 2010, 13:36
Autor: arec
Osłabiony zespół Sudetów Jelenia Góra nie zdołał stawić czoła grającym u siebie zawodnikom Znicza Pruszków.

Sudety Jelenia Góra przegrały w wyjazdowym meczu ze Zniczem Pruszków 62:74. Jeleniogórzanie grali bez Sebastiana Szymańskiego oraz Krzysztofa Samca.

Pierwsza kwarta zakończyła się minimalną wygraną Znicza. W drugiej minimalnie wygrały Sudety i do przerwy było 39:39. W drugiej połowie nie udało się podtrzymać wyrównanego poziomu gry. Znicz zdobył przewagę, której nie oddał do końca spotkania. W zespole Sudetów 22 punkty zdobył Rafał Niesobski, 16 było udziałem Jakuba Czecha. Ponadto „Czesiu” zaliczył 10 zbiórek.

W kolejnym spotkaniu, rozgrywanym na własnym parkiecie, Sudety zagrają z Żubrami Białystok, które pokonały dziś MOSiR Krosno 80:73.

MKS Znicz Basket Pruszków – Sudety Jelenia Góra 74:62 (17:16) (22:23) (22:15) (13:8)

Sudety: Niesobski 22, Czech 16, Czekański 11, Urbaniak 7, Zarzeczny 3, Minciel 3, Klimek