MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Sudety mistrzem Dolnego Śląska!

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 17 marca 2015, 21:04
Aktualizacja: 21:06
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Zawodnicy KS Sudety II Jelenia Góra urodzeni w 2003 roku i młodsi zakończyli w sobotę, 14 marca w hali im. Mariana Koczwary przy w Jeleniej Górze swoje rozgrywki ligowe . W rozgrywanym mini turnieju pokonali rówieśników z Gimbasketu I Wrocław 86:11 i Gimbasketu II Wrocław 92:22.

Komplet punktów zdobytych w tym dwumeczu pozwolił zawodnikom Sudetów przypieczętować triumf w lidze. Warto dodać, że jeleniogórski zespół z bilansem 8-1 (jedyna porażka z zespołem Śląska Wrocław 44:55) okazał się lepszy stosunkiem małych punktów w bezpośredniej rywalizacji z WKK Wrocław i Śląskiem Wrocław.

Wyniki pomiędzy zainteresowanymi:
Sudety – WKK 74:24
Sudety – Śląsk 44:55
WKK – Śląsk 67:52

Zespół Sudetów II w sezonie 2014/2015 tworzyli: Dąbrowski Igor, Tymiński Filip, Mścisz Kacper, Szandurski Michał, Najman Mateusz, Halicki Miłosz, Bogucki Michał, Skorupa Jakub, Konarski Krzysztof, Gil Szymon, Włoszczyński Krystian, Polikowski Antoni, Starczewski Szymon, Glądała Bartłomiej, Koralewicz Kacper, Romanowski Damian, Gulbinowicz Kajetan, Dąbrowski Nikodem, Rodziewicz Wiktor i Mateusz Samiec, prowadzony przez trenera Marcina Koperka.

Zawodnicy i trenerzy jeleniogórskiego zespołu pragną podziękować za wspaniały doping i wsparcie rodziców podczas turniejów i treningów. Wielkie słowa uznania należą się również sponsorom: firmie Części-USA, rodzicom pokrywającym część kosztów uczestnictwa zawodników w turniejach oraz Międzyszkolnemu Ośrodkowi Sportu w Jeleniej Górze, jego dyrektorowi Ireneuszowi Taraszkiewiczowi za stworzenie warunków do treningów.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Tak nie parkujemy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~olo 21-03-2015 6:52
Brawo dla trenera i zawodników! Takiego wyniku nigdy chyba jeszcze nie było?! Wielkie Brawa dla zawodników!
~obserwator 1 23-03-2015 23:02
Wielkie , większe , gigantyczne brawa ! Trener "odlot " ! Jaki trener , tacy zawodnicy. Chłopaki mają wielkie szczęście ,że trafili na taką osobowośc. Zaangażowanie ,poświęcenie i umiejętności a przy tym cierpliwośc.To wszystko procentuje i mam nadzieję , że wybuchnie jeszcze większym sukcesem. A za sukces olbrzymie uznanie. Świetnie chłopaki !!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jarmark Staroci był skromniejszy tym razem...

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Wysokie zwycięstwo na inaugurację

Senator zachęca do głosowania na maszty

Koszykówka zadebiutuje w Karpaczu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1002
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%