Jelenia Góra: Sudety kontynuują passę

Niedziela, 5 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:22
Autor: BERO
Koszykarze Sudetów po wyrównanym spotkaniu pokonali na własnym parkiecie Rawię Rawicz 76:68. Dla jeleniogórzan było to trzecie zwycięstwo z rzędu.

Mecz miał wyrównany przebieg ze wskazaniem na gospodarzy. W pierwszej kwarcie podopieczni Andrzeja Radziwanowskiego wypracowali sobie czteropunktową przewagę. Mogła ona być jednak wyższa, ponieważ w 5 min. po punktach Romana Czopika było juz 13:4 dla jeleniogórzan. Goście nie mieli zamiaru jednak odpuszczać i do przerwy odrobili straty do 3 punktów.

Po zmianie stron górowali już miejscowi, którzy na początku ostatniej ćwiartki po "dwójce" Krzysztofa Samca prowadzili 62:51 i nie oddali prowadzenia do końca meczu. Dobre zawody w ekipie trenera Radziwanowskiego tradycyjnie rozegrał wspomniany wcześniej Krzysztof Samiec, a także Piotr Kozyra. Popularny "Kozi" był najskuteczniejszym graczem swojej ekipy, zdobył 16 punktów.

<B>Sudety Jelenia Góra - Rawia Rawicz 76:68 (20:16, 16:17, 22:16, 18:19)<B>

Sudety: Samiec 7, Kiciński 4, Rachmiel 14, Czopik 4, Kozyra 16, Grygorcewicz 8, Miłoń 11, Ciesielski 8, Olszewski 2, Dźwilewski 2, Gniadzik 0, Kaczmarek 0.