MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sudecka zalana kolejny raz

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 27 sierpnia 2009, 18:16
Aktualizacja: 18:17
Autor: Angela
Fot. Angela
Awaria wody kolejny raz pojawiła się dzisiaj przy ulicy Sudeckiej, w tym samym miejscu co w niedzielę. Woda płynęła ulicą od rana, jednak nasilenie ruchu nie pozwoliło na usuwanie usterki. Jej ciśnienie zostało zmniejszone, a około godziny 16.00 na miejscu pojawiła się ekipa naprawcza.

Nie wiadomo jeszcze do kiedy potrwa usuwanie usterki. Obecnie na miejscu trwa odkopywanie uszkodzonej rury, która dostarcza wodę mieszkańcom ulicy Sudeckiej i bocznych. Kiedy zostanie ona odsłonięta okaże się, czy przyczyną jest kolejne pęknięcie rury, czy poprzednia usterka została źle zabezpieczona.

Ruch samochodów nieopodal stacji Statoil odbywa się wahadłowo. Jak zapewnia dyżurny pogotowia Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Wodnik” mimo awarii nie odłączono wody mieszkańcom i nie powinno być problemu z jej brakiem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Akcja przy Kiepury

Giełda pod Muzeum

Nowy stadion dla lekkoatletów

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ja 27-08-2009 18:26
Ta a potem prezio wodnika bedzie sie po raz kolejny tlumaczyl dlaczego woda musi zdrozec...a moze tak z wlasnej kielni pokryje nieudolnosc swoich pracownikow?
~ 27-08-2009 21:53
jak rury,pamietaja wujka Adolfa to nie ma sie co dziwic ze same awarie,co wodnik robil przez 50 lat,gdzie kasa za wode ktora kasowali i nic nie robili,poprzednicy powinni byc pociagnieci do odpowiedzialnosci
~kgb 28-08-2009 7:49
Co za'' bajzel'' z tymi studzienkami.Zastanawiam się dlaczego są usytuowane najczęściej na jezdni, a nie np. na chodniku lub trawniku?!
~dede 28-08-2009 14:41
Czy widzieliście jakiś towar w tym kraju który by taniał ? Chyba ,że na wyprzedaży ;) W nosie mam podwyżki wody ,które i tak na całe szczęście są w jelonce raz na rok ,czy dwa lata. Porażką są ceny paliwa , energi elektr. i gazu. Dziękuję Bogu ,że w Wodniku nie ma prywatnych udziałowców.
Cień 29-08-2009 17:47
Jaki pan, taki kran?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Lista Lewicy do Sejmu

Restauratorzy i konsumenci o jeleniogórskiej gastronomii

Kuchcikowo w SP 2

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
263
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
3%