MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Stypendia dla „zDolnych”

Wiadomości: Region
Niedziela, 27 sierpnia 2017, 13:04
Aktualizacja: 13:07
Autor: FEM
Fot. Użyczone
Uczniowie i absolwenci dolnośląskich szkół mogą składać wnioski o stypendia na kolejny rok szkolny. Fundacja Edukacji Międzynarodowej ogłasza rozpoczęcie XVII edycji Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”.

Roczne stypendia, fundowane z dotacji Samorządu Województwa Dolnośląskiego i środków Fundacji Edukacji Międzynarodowej, to wsparcie finansowe adresowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Kapituła Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień przyzna ponad 50 stypendiów w wysokości od 2500 zł do 3500 zł za osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne i w zakresie działalności społecznej.

Od kandydatów wymagane jest wypełnienie wniosków, dostępnych na stronie internetowej Fundacji http://www.fem.org.pl/oglaszamy-nabor-wnioskow-o-stypendia-zdolny-slask/

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy przesyłać drogą pocztową do 15 września 2017 na adres: Fundacja Edukacji Międzynarodowej, ul. Racławicka 101, 53-149 Wrocław (decyduje data stempla pocztowego). Ogłoszenie wyników nastąpi pod koniec października.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Giełda pod Muzeum

Początek roku w SP 8

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Lista Lewicy do Sejmu

Czy strajk nauczycieli będzie reaktywowany?  

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Witaj szkoło!

Nowy wóz dla strażaków

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
337
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%