MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 15 sierpnia
im. Marii, Napoleona

Stypendia dla „zDolnych”

Wiadomości: Region
Niedziela, 27 sierpnia 2017, 13:04
Aktualizacja: 13:07
Autor: FEM
Fot. Użyczone
Uczniowie i absolwenci dolnośląskich szkół mogą składać wnioski o stypendia na kolejny rok szkolny. Fundacja Edukacji Międzynarodowej ogłasza rozpoczęcie XVII edycji Programu Stypendialnego „zDolny Śląsk”.

Roczne stypendia, fundowane z dotacji Samorządu Województwa Dolnośląskiego i środków Fundacji Edukacji Międzynarodowej, to wsparcie finansowe adresowane jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Kapituła Dolnośląskiej Rady Wspierania Uzdolnień przyzna ponad 50 stypendiów w wysokości od 2500 zł do 3500 zł za osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne i w zakresie działalności społecznej.

Od kandydatów wymagane jest wypełnienie wniosków, dostępnych na stronie internetowej Fundacji http://www.fem.org.pl/oglaszamy-nabor-wnioskow-o-stypendia-zdolny-slask/

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy przesyłać drogą pocztową do 15 września 2017 na adres: Fundacja Edukacji Międzynarodowej, ul. Racławicka 101, 53-149 Wrocław (decyduje data stempla pocztowego). Ogłoszenie wyników nastąpi pod koniec października.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dotacja dla szkoły w Sadach Górnych

Czytelniczka: drogo i brudno

Remont w Elektroniku

Kto zawiezie do szkół?

Spór o szkołę w Sosnówce się zaostrza  

Uczniowie poznali wyniki

Projekt "Zdalna Szkoła +"

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
877
Tak
36%
Nie
58%
Nie wiem
6%