MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Studia magisterskie w Karkonoskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 27 lutego 2017, 13:49
Aktualizacja: 13:55
Autor: KPSW/Jel
Fot. Użyczone/R. Tomasik
Odbyła się debata poświęcona utworzeniu studiów magisterskich na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze.

Pomysłodawcą studiów jest Zakład Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, który rozpoczął prace związane z opracowaniem nowego kierunku. Projektowany kierunek nie będzie jednak kontynuacją kształcenia związanego z dziennikarstwem. Będą to studia łączące dwie dziedziny - nauki społeczne i nauki ekonomiczne. Podczas dwuletnich studiów magisterskich studenci nabędą kompetencje z zakresu komunikacji i zarządzania. Planowane są między innymi zajęcia z: zarządzania promocją, zarządzania marką, zarządzania kontaktami z klientem, zarządzania projektami, marketingu personalnego, Bussines English, reklamy, nowych mediów, media relations, marketingu medialnego, psychologii mediów, etykiety w komunikacji publicznej, technik grywalizacji, negocjacji czy komunikacji w sieci.

Interdyscyplinarne studia magisterskie to nowatorska propozycja dla absolwentów różnych studiów licencjackich: administracji, dziennikarstwa i komunikacji społecznej czy filologii. Dedykowane są przede wszystkim osobom, które w przyszłości chcą pracować w biznesie, instytucjach użyteczności publicznej oraz organizacjach non profit. Absolwent tych studiów magisterskich będzie menedżerem komunikacji, specjalistą kompetentnym w zakresie budowania relacji z klientem, promocji czy kreowania wizerunku.

Pierwsza rekrutacja na kierunek, którego wstępna nazwa brzmi: Menedżer Komunikacji Wizerunkowej planowana jest na 2018 rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Historyczny moment w KPSW!  

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Akcja Segregacja

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 27-02-2017 17:06
Bussines English? To o czym to będzie?
~Patriota 27-02-2017 18:58
Fatalny dobór zdjęć.
~f 27-02-2017 22:50
A misiek od antka na którym roku !!!
~jAN 28-02-2017 0:05
HA HA Następni bezrobotni mgr
~jnuszek 28-02-2017 9:24
a po pracę za granicę.
~ 28-02-2017 23:05
Fajnie, że reklamowane są studia, w które jeszcze nie zostały napisane i jak na razie drzemią w umysłach pomysłodawców. Tymczasem z sąsiedniego wydziału zostały już wysłane do MNiSW dwa wnioski o studia magisterskie: fizjoterapia i pielęgniarstwo. Ale o tym jakaś cisza...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W obronie zwierząt

W Karpaczu działo się!

Country pod Śnieżką

PiS ujawnił listy kandydatów

Sztuka w pałacach i nowi ambasadorzy

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
414
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%