MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Strzeleckie lato

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 30 czerwca 2007, 0:00
Autor: KED
Fot. dudyński
Ruszył letni cykl imprez strzeleckich "Lato z LOK - iem"

Głównym celem akcji Lato z LOK - iem jest popularyzacja wśród młodzieży sportu strzeleckiego. W pierwszej edycji zawodów wzięło udział kilkanaście osób, które na strzelnicach w Jeżowie Sudeckim oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 strzelały z kbks - u oraz wiatrówki. Rywalizację zdominowali bracia Gudowscy - Dominik był pierwszy, a tuż za jego plecami znalazł się Dariusz. Trzecie miejsce wystrzelał Łukasz Trusiński.

Kolejne zawody cyklu będą się odbywały w każdy wakacyjny poniedziałek i piątek od godziny 11 od 16. Punkty zdobywane z danej edycji będą sumowane i pod koniec lipca oraz sierpnia najlepsi zostaną wyróżnieni medalami oraz pucharami

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~xyx 30-06-2007 12:46
To jest dobry pomysł w popularyzacji tego typu sportu. Młodzież w tedy nie będzie sie zajmowała głupotami. Miasto powinno też pomóc coś zrobić dla naszej młodzieży , może w tedy będzie mniej rozbojów , kradzieży , picia itp. na naszych ulicach w okresie wakacji.
~Zibij 30-06-2007 12:53
Na tym pierwszym zdjęciu powinna leżeć jakaś dziewczyna w miniówce – było by na co popatrzeć. Chyba, że koleś nosi czerwoną torebkę – to coś innego.
~Jeleniogórzanka 30-06-2007 16:06
Tak trzymać !!! Pomysł jest dobry ale czy nasza młodzież z tego będzie chciała skorzystać z takiej formy wypoczynku. To jest znak zapytania. Trzeba może więcej wprowadzić reklam , by rozpowszechnić tą dyscyplinę sportu. Każda dyscyplina sportu jest dobra tylko trzeba chcieć.
~Mariusz 30-06-2007 20:51
No komentarz bardzo na miejscu Zibij :/ A swoją drogą faktycznie – lepiej postrzelać do tarczy, a nie włóczyć się bez celu po mieście i mieć głupie pomysły.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spotkali się z Beatą Kempą

Tenisiści walczą o puchar

Szosowy Klasyk Szklarska Poręba – będą utrudnienia

Janowickie siatkarki awansowały na MP!

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1415
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%