Jelenia Góra - Złotnicza: Street Squad triumfatorem JLB!

Piątek, 3 kwietnia 2009, 21:39
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 9:12
Autor: ahawer
Robert Ignaciak
Dziś w hali przy ul. Złotniczej odbył się wielki finał Jeleniogórskiej Ligi Biznesu. Triumfatorem tej wspaniałej imprezy został zespół Street Squad, który pokonał w decydującym meczu DSE 5:2 (1:0).

Tradycyjnie przed finałem odbył się mecz o 3. miejsce. Dolfamex wygrał z Mar- Matem 7:2 (3:0), zajmując tym samym szczęśliwe miejsce na podium.
W przerwie licznie zgromadzeni kibice obejrzeli występ najmłodszych zawodników z Akademii Młodego Piłkarza, którzy trenują pod batutą Izabeli Skupin.

Mecz o 3 miejsce

Mar-Mat – Dolfamex
2-7 (0-3)

Mar-Mat: Marek Woźniczak (B), Dariusz Dulny, Marek Cichosz, Dario Maran (kpt), Raouf Jemai, Piotr Jankowski, Janusz Sędziak, Dariusz Michałek
Dolfamex: Jarosław Miturski (B), Juliusz Terlecki, Dariusz Malinowski, Waldemar Han, Antoni Podobiński, Radosław Kogut (kpt), Krzysztof Jasnos, Adrian Piekarski

Bramki: 2’-Terlecki (D), 9’-Jasnos (D), 12’-Kogut (D), 17’-Jasnos (D), 21’-Podobiński (D), 23’-Jemai (MM) - karny, 26’-Podobiński (D), 28’-Cichosz (MM), 29’-Piekarski (D)

WIELKI FINAŁ
DSE BK - Street Squad
2-5 (0-1)

DSE BK: Radosław Gulcz (B), Andrzej Mazur, Grzegorz Ciupka, Marcin Szkuta, Mirosław Kocuj, Artur Seta, Przemysław Ptak, Przemysław Rybak, Sławomir Mieszkowski, Piotr Ignaczak, Przemysław Świerczek, Piotr Hombek, Jacek Muchaczow, Seweryn Świerk, Michał Zieliński (kpt)
STREET SQUAD: Tomasz Galas (B), Kuba Wyderkowski, Adam Żegota, Michał Rybkiewicz (kpt), Łukasz Skoczeń, Michał Listwan, Radosław Gromala, Mateusz Bryniak, Michał Rembisz

Bramki: 5’, 16’-Listwan (SS), 17’-Wyderkowski (SS), 20’-Rybkiewicz (SS), 22’, 27’-Seta (DSE), 28’-Listwan (SS)