MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Strażacy ratowali maluchy z opresji

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 8 sierpnia 2012, 8:58
Aktualizacja: 9:00
Autor: red
Wczoraj (7 sierpnia) po południu dwójka dzieci zatrzasnęła się w mieszkaniu przy ul. Łąkowej w Jeleniej Górze. Ich mama wezwała na pomoc strażaków. – Do zdarzenia doszło około godz. 18.00. Kiedy mama dwójki maluchów, w wieku 5 lat i niespełna 2 lata wyszła na chwilę na zewnątrz, starszy chłopczyk przekręcił klucz w zamku drzwi wejściowych i potem nie potrafił go otworzyć – relacjonuje rzecznik prasowy jeleniogórskich strażaków Andrzej Ciosk.

Dzieci wpadły w panikę, a zdenerwowana matka wezwała na pomoc strażaków, którzy weszli do mieszkania po drabinie i je otworzyli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Karkonosze ulubione

Bolesławieckie Święto Ceramiki

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~gość 12 8-08-2012 9:41
no łatwo można wpaść w panike w takiej sytuacji...nauczka dla mamy ze dzieci nie można na sekudne samych zostawić a przede wszystkim klucza w zamku drzwi...
~~ 8-08-2012 15:22
Lepiej niech mama zajmie się tym chłopcem , dlatego że chłopiec jeżdzi rowerkiem nie tylko po Łąkowej ale i po Ludowej . Może dojść do tragedii !
~ja 8-08-2012 15:42
iduotka
~anatol 8-08-2012 18:22
z bahorami same kłopoty
~Joog 9-08-2012 2:22
* prawda ! Dlaczego redakcja nie napisała jak było ? Zrobiliście z kobiety wyrodną matkę,która zostawia dzieci same i lata Bóg wie gdzie! Czemu nie napisaliście,że to był wypadek, że drzwi się zatrzasnęły a mama była na klatce? Żerujecie na ludzkiej tragedii,z ludzi robicie wariatów nie wiedząc kompletnie nic ! Jelonka coraz bardziej schodzi na psy,bo zamiast umieścić prawdziwe informacje ,to dodaje pogłoski. Co do komentarza o chłopcu na rowerze. Zgadza się,dziecko na rowerku jeździ. Lepie żeby pozamykać dzieci w klatkach albo wyprowadzać na smyczy ,prawda?Czy komuś ten maluch zrobił coś złego? jeździ bokiem , uważa- jak nie wiesz, to nie wypisuj ,bo tylko oczerniacie tą biedną kobietę i jej rodzinę. Radzę się zastanowić zanim doda się durnowaty komentarz pod durnowatym artykułem.
~Joog 9-08-2012 14:09
nie prawda* sprostowanie do pierwsze zdania mojej wypowiedzi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porównaj ceny z Jelonką.com

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Mobilizacja przed II turą

Promesy dla gminnych jednostek OSP

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2200
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%