MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Straż Miejska interweniuje

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 9 marca 2018, 14:03
Aktualizacja: 14:34
Autor: tvdami
Mieszkańcy ulicy Armii Krajowej wielokrotnie zgłaszali duże zadymienie w tym rejonie. Straż Miejska we wskazanym przez sąsiadów mieszkaniu przeprowadziła kontrolę paleniska. Co wykazała? O tym w naszej relacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Niebezpieczne wyzwania

Bez barier nad Śnieżnymi Kotłami

Bulwar nad Kamienną już otwarty  

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Piotr ze wzgórza 9-03-2018 14:41
Pani Kamilo, dramatycznie słaby napisany tekst. Czy Pani nie widzi tych powtórzeń? i błędów stylistycznych? Co się z Panią dzieje zamiast się rozwijać Pani stoi w miejscu! A niby taka doświadczona... Panie Prezesie naczelny? Czy Pan to czyta? czy Pan przed emisją ogląda to co puszcza tv? jejku...
~Taka rada 9-03-2018 19:31
Na oko, to Panie aspirancie chłop w szpitalu zmarł. W takich przypadkach to trzeba mieć niezbite dowody.
~ 9-03-2018 23:32
Brawo.Jechać ze śmierdzielami i karać żeby się pos..li.Dość trucia ludzi bo śmierdziel ma takie widzimisię.
~jażemtu 9-03-2018 23:33
Byłbym szczęśliwy, gdyby straż miejska łazikując po mieście, zwracała uwagę na samochody parkowane na kopertach dla niepełnosprawnych. CO DRUGI samochód ma co prawda kartę, ale opiewa ona na kogo innego. Widać, z jaką sprawnością chodzą i wskakują do samochodu ci rzekomi inwalidzi. Wystarczy trochę chęci i można ten proceder ukrócić. Kilkakrotnie spotkałem się z tłumaczeniem, że ON (A) NIE WIEDZIAŁ(A), ŻE JAK NIE MA NIEPEŁNOSPRAWNEGO W AUCIE, TO TAKIE PARKOWANIE NIE PRZYSŁUGUJE. OBSERWUJĘ STRAŻNIKÓW JAK SOBIE czasami IDĄ naszym osiedlem. KOMPLETNIE NIE ZWRACAJĄC UWAGI NA OTOCZENIE. Często ZACIETRZEWIENI W ROZMOWIE, OPOWIADAJĄ SOBIE COŚ WESOŁEGO I NICZEGO NIE WIDZĄ. Kiedy jednemu zwróciłem uwagę, że obok stoi samochód na kopercie i jest bez karty, odpowiedział mi nawet się nie oglądając, że NA PEWNO ZAPOMNIAŁ WYSTAWIĆ KARTY. On już wiedział, że NA PEWNO. No bo inaczej musiałby ruszyć zadek i popracować. A oni są od pracy? NO! Weźcie więc ich za doopy, bo moje pieniądze dostają za damski…..
~Kominiarz 24-03-2018 7:21
Ślepa nagonka by zmusić masowo wszystkich do kotłów gazowych i te stereotypowe brednie ,,pali śmieciami i plastikiem'' a praprzyczyna tkwi w technice spalania oraz doborze węgla do danego kotła i tu bym musiał dać wykładzik na co najmniej kilkadziesiąt zdań podam tylko trzy podstawowe przyczyny nadmiernej emisji dymu który ,,ciężko'' opada na okolice. 1 ponad 90% kotłów spala opał płomieniem od dołu do góry i wystarczy zasypać żar i już mamy kłęby ciężkiego dymu 2 opał dostaje za dużo tlenu rzadziej zbyt mało np. średnia powierzchnia rusztu dla węgla kamiennego a ktoś spala brunatny w finale zasmołuje mazią komin a dymu przy spalaniu co niemiara. 3 przewód kominowy ma zbyt małe pole płaszczyzny przekroju poprzecznego w finale spada siła/szybkość ciągu kominowego w efekcie dym nie wlatuje pionem wysoko w górę tylko kładzie się w poziomie i mamy smrodzik na chodnikach. To tak bardzo ogólnie co miałem do napisania dziękuje za uwagę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mają w nosie pieszych

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Zachęcają do wsparcia Szlachetnej Paczki

Wypadek przy baniakach  

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
400
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%