MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Straż graniczna uświadamiała rodziców

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 23 listopada 2010, 14:11
Aktualizacja: Środa, 24 listopada 2010, 9:44
Autor: Angela
Fot. SG
W minionym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 15 w Sobieszowie funkcjonariusze Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej spotkali się z rodzicami, by porozmawiać o narkotykach, fałszowaniu dokumentów oraz piractwie internetowym.

Spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze odbyło się w ramach realizowanego przez Sudecki Oddział Straży Granicznej w Kłodzku programu "Ze Strażą Graniczną bezpieczniej".

– W czasie spotkania przekazano rodzicom i opiekunom informacje o zgubnych skutkach narkomanii wśród młodzieży, odpowiedzialności karnej jaka grozi za posługiwanie się podrabianymi dokumentami takimi jak np. legitymacja szkolna oraz omówiono zagadnienia związane z problemem piractwa internetowego i własności intelektualnej – pisze w komunikacie prasowym, kpt. SG Beata Kreft, Rzecznik Prasowy Komendanta Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej.

Straż graniczna prowadzi takie spotkania w szkołach cyklicznie. Funkcjonariusze spotykają się zarówno z rodzicami, jak i uczniami i nauczycielami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~xxx 23-11-2010 15:53
ale KPINA od takich tematów jest monar lub straż miejska albo policja ciekawe jaki następny temat poruszy straż graniczna może przygotowanie do życia w rodzinie ,albo zdrowa dieta niskotłuszczowa lub korepetycje np. z matematyki a może odczytywanie wodomierzy na zlecenie wodnika widać ,że są zawaleni robotą
~@@@ 23-11-2010 15:56
Ale frekwencja była niezła!!!
~xyz 23-11-2010 16:00
mam dwoje dzieci w sp 15 i nie słyszałam o tym spotkaniu nic a nic :/
~antystraż 23-11-2010 16:57
Na wschodnią granice nierobów !!! U nas wystarczy 1/5 tej formacji , miało być tanie państwo !!!!
rymcycymcy 23-11-2010 22:01
Oni dbają abyśmy nie przekraczali GRANIC bezpieczeństwa :) .... zapinanie pasów i sprawne światła ...a ostatnio widziano już pierwsze suszarki u pograniczników :) ...uważajcie ...zielony, to nie zawsze koperek ! ;)
~ 24-11-2010 19:25
Niewazne, kto uswiadamia. Nie czepiajcie sie. Czytacie przeciez ciagle na tematach o narkotykach, ze Polacy wprawdzie biora, ale nie wiedza czesto co. Wielu twierdzi, ze marihuana nie jest z konpi. Albo tym podobne bzdety. Niech uswiadamiaja, bo narod jest dosyc ciemnawo-katolicki.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

7–latek w nocy błąkał się po mieście

Brak wyobraźni kierowcy

Wyczyny męża po alkoholu

Tam już hazardu nie będzie

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
644
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%