MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Straszyli strażnika? - dalszy ciąg dramatu w areszcie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 19 kwietnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 19 kwietnia 2006, 15:45
Autor: MR, 105,8 FM, TEJO
Fot. Konrad
Krzysztof W. był zastraszany i poniżany przez przełożonych. To wynika z informacji, jakie przekazała Muzycznemu Radiu żona desperata, który we wtorek strzelał z kałasznikowa i zabarykadował się w wieży strażniczej Aresztu Śledczego.

Jak podało Muzyczne Radio W. był skonfliktowany zarówno ze swoim bezpośrednim przełożonym jak i z szefem AŚ. Wielokrotnie prosił o przeniesienie go na inne stanowisko.

Tymczasem przełożeni mieli mu grozić zwolnieniem z pracy, argumentując, że nie ma tam miejsca dla ludzi słabych. Żona strażnika miała też usłyszeć nieprzyzwoite słowa pod swoim adresem, które rzekomo wypowiedziało szefostwo aresztu. Jej zdaniem cała sytuacja doprowadziła mężczyznę do głębokiej depresji.

Rozmówczyni MR zamierza bronić dobrego imienia swojego męża i nie wyklucza, że wystąpi przeciw jego przełożonym z oskarżeniem o mobing.

Luiza Sałapa, rzeczniczka Służby Więziennej, powiedziała, że jeśli te zarzuty się potwierdzą, winni poniosą surowe konsekwencje.

Krzysztof W. obecnie przebywa pod opieką lekarzy psychiatrów. Ma 43 lata i trójkę dzieci. Jest mieszkańcem Szklarskiej Poręby.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Wóz strażacki w nagrodę

Cieplickie place

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~jeleniogórzanin 19-04-2006 18:09
tak zawsze jest w firmach mundurowych. Tam jest zawsze rozkaz.
~Lewy 19-04-2006 19:42
Błachostka :|
~MNISZKA 19-04-2006 20:14
Buuhuu, tak ładnie sie wczoraj ustawiałam do kamery, nawet powiedziałam komentarz na temat tego zajścia do reportera.Na darmo sie ładnie ubrałam{ a trzeba wiedzieć,że mam figurę modelki]Patrzyłam po różnych telewizjach i Gó...!!!! Zazdroszcze temu facetowi,ale ja też bym wykręciła taki numer!! Tylko ja na jego miejscu,bym jeszcze STRZELIŁA DO TEGO SZEFA!!! haha BYŁBY O MNIE REPORTAŻ.
~JPg 19-04-2006 20:57
Mniszka.... Ty się z chyb z hu..na głowy zamieniłaś. Z tkich rzeczy robisz sobie jaja ?Jak tak bardzo chcesz to idż na ratusz i wal łbem w ściane to też zwrócisz na siebie uwage i może wystąpisz w telewizji.
~JFK 19-04-2006 21:14
ale ty mniszka tępa jesteś..
~Kalina 19-04-2006 21:16
Mniszka ile Ty masz lat dziecino? Przeciez moglo dojsc do nieszczescia a Ty sie przejmujesz swoim wizerunkiem. Nieladnie .
~funkcjonariusz sw 20-04-2006 1:56
Jestem klawiszem mam 10 lat służby w moim zakładzie jest to samo i w całym okręgu , całe naczelstwo to kupa ubeków i robią co chcą przyjmują kogo chcą i zwalniają kogo chcą i kiedy a jak nie mogą dać rady to uciekają się do ubeckich sposobów np - podrzucają amfę do szafki ubraniowej funkcjusza i robą dym - wtedy sam pisze papier wiadomo jaki i po zawodniku a najgorsze jest to że wszystko się dzieje za przyzwoleniem całej góry z centralnego zarządu ich motto to : klawisz jak wystraszony to posłuszny i ma nie biadolić że mu roboty przybywa z dnia na dzień tylko zapierdalać - to słowa wysokiego oficera z cezetu - taka prawda niestety,zostało mi jeszcze 5 lat może wytrzymam.
~marcello 20-04-2006 13:25
cokolwiek by bylo przyczyna postepowania tego straznika to to jest wielka tragedia dla tej zony i dzieci jak oni teraz beda zyc w naszym nietolerancyjnym spoleczenstwie.Bardzo im wspolczuje .Ludzka psychika jest krucha
~mroku 22-04-2006 20:31
A wyje...ac ich wszystkich a normalnych zostawiccccc
~dreist 22-04-2006 21:49
czytam wyżej wypowiedż żony tego nieszczęśnika zastraszanego i poniżanego przez przelożonych i sobie myślę jaka dobra żona.Staje za swoim mężem,wspiera go. Pytam się :ile jest takich żon?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Remont hali sportowej

Koniec prac przy ul. Jagiellonów

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
607
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%