MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Stolica Karkonoszy browarem stoi

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 2 lipca 2008, 14:47
Aktualizacja: 17:48
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Przynajmniej takie wrażenie można mieć wjeżdżając do miasta od strony Zgorzelca ulicą Sobieskiego. Szpecące baraki przędzalni Anilux zasłoniła reklama jednego z producentów piwa.

– To bulwersujące – zgłosił do redakcji Marcin Chaciński, któremu nie podoba się takie powitanie przybyszów. – Nie dość, że nie reklamujemy czegoś naszego, to jeszcze jest to alkohol. W dodatku widzą to wszyscy kierowcy. A potem się dziwić, że za kierownicę wsiadają po piwku – mówił Czytelnik.

Wcześniej na brzydkim pawilonie wisiała reklama jednej z instytucji finansowych przedstawiająca potężnego zawodnika sumo. Już wtedy, kiedy napisaliśmy o tym w Jelonce, wielu Czytelników postulowało, aby właśnie tam zamieścić billboard informujący o jubileuszu.

Jak widać dobre rady na nic się zdały, bo teraz na wielkiej reklamie mamy kilku piwoszy. Nie mogą reklamować lokalnego browaru, bo takiego nie ma. Ostatni padł we Lwówku Śląskim i nie ma mowy o jego renesansie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplickie place

Wóz strażacki w nagrodę

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~_kolegamuzyckabezbieżnicka___ 2-07-2008 15:06
Kierowcy będą patrzeć na ten plakat i przez to będą jeździć po pijaku, wcześniej patrzyli na zawodnika sumo i przez to tyle grubasów za kierownicą. Dobrze, że chociaż nie patrzą na tą teklamę z panienką przy rondzie, bo będą kazali sobie zrobić tipsy i ubiorą stringi ???. Panie Marcinie zanim Pan wykręcisz numer do Jelonki, to może tą słuchawką najpierw w makówkę ? ...no chociaż raz, ok ? ;)
~grib 2-07-2008 16:26
fakt faktem, że miejsce to jak żadne inne nadaje się do wykorzystania w celu promocji 900-lecia Jelenie Góry - tam powinien być billboard reklamujący święto miasta (inna sprawa, że włodarze miasta nawet nie pomyśleli o odpowiednim plakacie, a co dopiero o umieszczeniu go przy wjeździe do Jelonki)
Patol 2-07-2008 16:43
~poinformowany 2-07-2008 16:59
Tym bardziej, że prezesem firmy jest była prezydent Jeleniej Góry, Zofia Czernow. bzdura włąścicielem tego budynku nie jest anilux tylko osoba prywatna i to jaka reklame tam powiesi zalezy tylko od tego ile kto jej zapąłci zapłac jelenio sporo to sie pomysli nad czyms innym
~bary33 2-07-2008 19:18
~ 2-07-2008 20:39
no i dobrze:)
~jelgór 2-07-2008 20:54
panie Tejo, ale jest znowu piwo lwóweckie (bodaj pod taką nazwą) i na etykietce jest mowa o produkcji w lwówku, można je kupić w knajpach (mogę podać jedną)- to jak jest z tym piwem właściwie? <br><br> <i> a to ciekawe, nie wiem, bo nie pijam, ale dziękujemy za informację :-) </i>
piipi 2-07-2008 22:46
...taki Fajny Pan Hydraulik,...to jest "ozdoba"strasznie ciekawa.~Francja go bardzo kochala !.
~Jaros 3-07-2008 12:39
A i ta reklama to nawet nie regionalna (reklamuje piwo produkowane w Szczecinie)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Bezpieczne place zabaw

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
576
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
13%