MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Stłuczka przez nieuwagę

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:54
Autor: konrad
Fot. konrad
W poniedziałek w południe na skrzyżowaniu ulic Norwida i Mickiewicza zderzyły się auto pasażerskie i samochód dostawczy. Na szczęście obeszło się bez poważniejszych urazów jadących obydwoma pojazdami.

Chociaż do kolizji doszło w miejscu słynącym z podobnych zdarzeń, tym razem do stłuczki mocno przyczyniły się warunki atmosferyczne.

Kierowca busa zatrzymał pojazd przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić mężczyznę. Chwilę później ruszył i wjechał prosto pod jadącego z góry opla. Gdyby w busie lepiej były wyczyszczone ze szronu boczne szyby, jego kierowca miałby większą szansę spostrzec nadjeżdżające auto.

Siła uderzenia była taka, że obydwa pojazdy zatrzymały się na krawężniku i przejściu dla pieszych. Na szczęście nikogo na nim nie było. A tuż obok jest przedszkole… Na szczęście z powodu mrozu maluchy nie wyszły na spacer.

Policja apeluje do kierowców: czyszczenie całych bocznych szyb to nie fanaberia, ale konieczność. Dzięki temu poprawia się widoczność. Podobnych kolizji można uniknąć szansa na uniknięcie podobnej kolizji.

Kierowcy też powinni jeździć wolniej. Ulice, zwłaszcza boczne, wciąż są bardzo śliskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Studium na początek

Radni KO przeciw kupcom?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~kierowca z wolnosci 24-01-2006 15:20
no to fakt: to bardzo niebezpieczne miejsce tam nie można jeździc na slepo, a niżej przy wojska polskiego tez nie jest bezpiecznie ja proponuje swiatla
~driver 24-01-2006 22:11
Przejazd przez Wojska Polskiego jadąc z góry Mickiewicza zawsze doprowadza mnie do rozpaczy. Można stać i stać, albo jechać w końcu z ryzykiem.Prosimy o światła.
~driver 24-01-2006 22:11
Przejazd przez Wojska Polskiego jadąc z góry Mickiewicza zawsze doprowadza mnie do rozpaczy. Można stać i stać, albo jechać w końcu z ryzykiem.Prosimy o światła.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożar pustostanu w Kowarach

Potrącenie na Wojska Polskiego

Kolizja audi i forda

GIS Day w szkole

70–latek jeździ, mimo dożywotniego zakazu

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
906
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%