MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Stłuczka autobusu miejskiego

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 28 marca 2008, 7:33
Aktualizacja: 7:35
Autor: carioca
Do kolizji drogowej autobusu kursowego Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego doszło w piątek po godzinie 7 przy ul. Wincentego Pola.

Osobowa skoda wyjechała z podporządkowanej drogi przy stacji benzynowej. Uderzyła w przód pojazdu MZK, którego kierowca nie zdążył zahamować.

Nikomu nic się nie stało. Uszkodzony autobus został zastąpiony przez pojazd zastępczy. Okoliczności kraksy sprawdzi policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pożar baraku przy Kolberga

Spór o edukację seksualną

Potrącenie koło ZUS–u

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~MZK 28-03-2008 9:43
Nie "Stłuczka autobusu miejskiego" lecz "Skodą w autobus" i nie "kolizja drogowa autobusu kursowego" lecz ew. "kolizja z autobusem kursowym" - niby niewielka zmiana, a jakże znacząca.. Sprawcą kolizji była osoba kierująca samochodem osobowym - nie dość że samochód osobowy wyjeżdżał na ul. W.Pola z podporządkowanej ul. Łomnickiej to na dodatek wyjeżdżał "pod prąd" odcinkiem tej ulicy przeznaczonym dla kierunku przeciwnego. I to proszę uwypuklić - autobus był biernym uczestnikiem zdarzenia a jego kierowca nie mógł nic zrobić aby uniknąć kolizji. Z poważaniem: Leszek Chmielewski
~do MZK 28-03-2008 11:20
Naprawde zmiana tytułu ma znaczenie, panie Leszku i tak wiemy o co chodzi.
~PKP 28-03-2008 11:42
Obiecujemy,zamiast wklęśnięcia będzie uwypuklenia :D
~czytelnik 28-03-2008 12:09
racja...
~_rymcycymcy__ 28-03-2008 12:51
Jaki kolor włosów miała prowadząca Skodę ? ;)
~Rob 28-03-2008 13:01
p. Leszku brawo ! krótko zwiężle i na temat.
~absurd 28-03-2008 14:45
tluk z pierwszego komentarza
~Max 28-03-2008 22:46
A jaki kolor wianka miała Zosia w Panu Tadeuszu?
~ 28-03-2008 22:52
Co to była za linia?
~polo59 28-03-2008 23:02
Okoliczności kraksy sprawdzi policja i biegli eksperci z Wrocławia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolizja na Wolności

Mazolewski show!

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Mercedes wpadł do strumienia

Sprawdzian w górach

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
97
Tak
60%
Nie
34%
Nie wiem
6%