MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Stłuczka autobusu miejskiego

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 28 marca 2008, 7:33
Aktualizacja: 7:35
Autor: carioca
Do kolizji drogowej autobusu kursowego Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego doszło w piątek po godzinie 7 przy ul. Wincentego Pola.

Osobowa skoda wyjechała z podporządkowanej drogi przy stacji benzynowej. Uderzyła w przód pojazdu MZK, którego kierowca nie zdążył zahamować.

Nikomu nic się nie stało. Uszkodzony autobus został zastąpiony przez pojazd zastępczy. Okoliczności kraksy sprawdzi policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Samochód w rowie

Większość uczniów dostała się do szkół

Mapa zagrożeń: takie zgłoszenia w czerwcu

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~MZK 28-03-2008 9:43
Nie "Stłuczka autobusu miejskiego" lecz "Skodą w autobus" i nie "kolizja drogowa autobusu kursowego" lecz ew. "kolizja z autobusem kursowym" - niby niewielka zmiana, a jakże znacząca.. Sprawcą kolizji była osoba kierująca samochodem osobowym - nie dość że samochód osobowy wyjeżdżał na ul. W.Pola z podporządkowanej ul. Łomnickiej to na dodatek wyjeżdżał "pod prąd" odcinkiem tej ulicy przeznaczonym dla kierunku przeciwnego. I to proszę uwypuklić - autobus był biernym uczestnikiem zdarzenia a jego kierowca nie mógł nic zrobić aby uniknąć kolizji. Z poważaniem: Leszek Chmielewski
~do MZK 28-03-2008 11:20
Naprawde zmiana tytułu ma znaczenie, panie Leszku i tak wiemy o co chodzi.
~PKP 28-03-2008 11:42
Obiecujemy,zamiast wklęśnięcia będzie uwypuklenia :D
~czytelnik 28-03-2008 12:09
racja...
~_rymcycymcy__ 28-03-2008 12:51
Jaki kolor włosów miała prowadząca Skodę ? ;)
~Rob 28-03-2008 13:01
p. Leszku brawo ! krótko zwiężle i na temat.
~absurd 28-03-2008 14:45
tluk z pierwszego komentarza
~Max 28-03-2008 22:46
A jaki kolor wianka miała Zosia w Panu Tadeuszu?
~ 28-03-2008 22:52
Co to była za linia?
~polo59 28-03-2008 23:02
Okoliczności kraksy sprawdzi policja i biegli eksperci z Wrocławia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa akcja „Pieszy kontra pojazd”

Zatrzymany za kradzieże i włamania do aut

Dużo drożej za śmieci

Wiesz kto to? Zadzwoń!

Kolejowa po remoncie

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
323
Tak
24%
Nie
73%
Nie mam zdania
2%